K-DramaK-Magazin
Trend

Seo Ye-ji, 13 Nisan’daki ‘Yarının Anıları’ Prömiyerine Katılmayacak

Aktör Kim Jung-hyun’un tavrı konusundaki tartışmanın arkasında olduğu söylenen aktör Seo Ye-ji, 13’üncü prömiyerde sonunda yok.

Seo Ye-ji, 13 Nisanda Gwangjin-gu, Jayang-dong’daki Lotte Sineması’nın Konkuk Üniversitesi girişinde düzenlenen ‘Memory of Tomorrow” (Yönetmen Seo Yu-min) filminin medya dağıtım galasına katılacaktı. Ancak 12’sinin gecesi gelmemeye karar verdi.

Eski erkek arkadaşı olarak bilinen Kim Jung-hyun, MBC’nin ‘Time’ dizisinde göründüğünde Seohyun ve skinship (Ten Teması) gibi tüm melodik sahneleri silmesini istemesiyle ilgi sette ortaya çıkan tüm tavırlar konusundaki tartışmaların merkezinde yer alıyor.

Hatta kadın personeli selamlamadı, perde arkasından alındı gibi şeyler var.

İlk başta Seo Ye-ji, 13’ünde düzenlenen ‘Memory of Tomorrow’nın medya dağıtım galasına katılmayı planlıyordu, ancak önceki gece ayrılmaya karar verdi. ‘Memory of Tomorrow’ yetkilileri, “Seo Yeji medya dağıtım ön izlemesinde yok” ve “Kim Kang-woo planlandığı gibi katılacak” dedi.

O günden önce, Kim Jung-hyun’un 2018’de ‘Time’da oynadığında Seo Ye-ji ile paylaştığı Kakao Talk mesajının içeriği ortaya çıktı ve bir heyecan yükseldi. Bu nedenle Seo Ye-ji, melodramda yer alan Kim Jung-hyun’a, “Time” dizisi için, “Tüm ciltleri hariç tutmak”, ” Her şeyi sertleştirmek “,” Romantizm olmadan, ten teması olmadan “ve” iyi davranmamak “diye konuşuluyor.

Öte yandan, Seo Ye-ji’nin sosyal medyayı kapattığına dair haberler vardı, ancak Seo Ye-ji’nin ilk etapta kişisel sosyal medya hesabını kullanmadığını bildirildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu