K-Magazin
Trend

Bir Kadın Konuğa Cinsel Tacizde Bulunan Ünlü Koreli Yayıncı Yanlış Bir Şey Yapmadığını İddia Etti

Yaptığını cinsel taciz olarak görmüyor.

Yakın zamanda Youtube’da 1,8 milyondan fazla abonesi olan Koreli yayıncı EugBak’ın canlı yayında bir kadın konuğu cinsel tacizde bulunduğu bildirildi. Onunla yatması karşılığında ona yaklaşık 3600 USD teklif etmişti. Gülme çabalarına ve sarhoş olduğu için onu mazur görmesine rağmen, onu teklif etmeye devam etti.

Olaydan sonra, gündüz dışarıdayken yeni bir canlı yayın açtı. 10 Nisan 2021’de netizenlerin kendisinden özür dilemesi ve konu üzerinde düşünmesi yönündeki taleplerini ele aldı. Cinsel taciz iddialarını şu sözlerle yalanladı: “Doğanın kralı EugBak’tan ömür boyu düşünmesini mi istiyorsun? Cinsel taciz? Ne kadar saçmalık. “

EugBak, olayı net bir şekilde hatırlamaması için sarhoş olduğunu iddia etti. Bununla birlikte, teklif ettiği 3600 $, görünüşe göre, Oh Sangkeum’a canlı yayınında görünmesi için teklif ettiği maaştı.

Oh Sangkeum’u güzel bulduğunu ve ona çekildiğini itiraf etti. Yalnızdı ve ona olan ilgisine dayanarak bu şekilde hareket etti. İzleyiciler ondan neden Oh Sangkeum’dan evinde uyumasını istediğini açıklamasını istediklerinde, çekici olduğu için onunla birlikte olmak istediğini açıkladı. Birisiyle yatmayı istemenin ondan seks istemeye eşdeğer olmadığını iddia ederek cinsel taciz suçlamalarını geri çevirdi.

Yanlış bir şey yapmadığı için faaliyetlere ara vermeyeceğini iddia ederek bitirdi. Canlı video kanalına kaydedilmedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu