K-MedyaKadın İdollerMV
Trend

‘Comeback D-3’ Mamamoo Wheein, Kız Ezici Cazibesinin Uç Kraliçesi

Mamamoo Wheein, solo geri dönüşünden önce ek bir konsept fotoğrafı yayınladı.

10 Nisan’da Wheein, Mamamoo’nun resmi SNS’si aracılığıyla ilk mini albümü ‘Redd’in konsept fotoğrafını ekledi ve geri dönüş ateşini ateşledi.

Fotoğrafta Wheein, mavi şapka ve tulum giyerek aşkının cazibesini gösterdi. Özellikle, karanlık ve ifadesiz insanlar Wheein’den sonra farklı yerlere bakıyor ve Wheein’in ilk mini albümü ‘Redd’ hakkındaki merakı daha da artırıyor.

Bu nedenle Wheein, şarkı listesi, teaser videosu, vurgulama karışıklığı gibi çeşitli içeriklerin yanı sıra ilk solo mini albümü ‘Redd’in eşi benzeri görülmemiş görsel dönüşümünü içeren 4 konsept fotoğrafını yayınlayarak sıcak tepkiler alıyor.

Wheein’in ilk mini albümü ‘Redd’, “bedenime ve zihnime bağlı olan sahte zevklerden ve tarzlardan kurtulalım ve gerçekten istediğimi ifade edelim.” diyor.

Başlık şarkısı ‘Water Color’, Wheein’in gıdıklayıcı ve zengin vokallerine derin bir bağımlılık eklenmiş bir şarkı. Özellikle taze renkli boyalarla hafif bir fırça dokunuşuyla tabloları anımsatan bu şarkı, dinleyicilere değerlerimi daha derinlemesine boyamaları için cesur bir mesaj veriyor, çünkü tekrar resim yapmanın sakıncası yok anlamına geliyor.

Öte yandan, Mamamoo Wheein’in ilk mini albümü ‘Redd’, 13 Nisan 18:00’de çeşitli müzik sitelerinde ilk kez piyasaya sürülecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu