Erkek GruplarK-MedyaK-PopMV
Trend

P1 Harmony, Sırayla Parça Videolarını Yayınlıyor

P1Harmony Grubu parça videosunu yayınladı.

FNC Entertainment ajansı, resmi sosyal ağ hizmeti (SNS) aracılığıyla ikinci mini albüm olan ‘DISHARMONY: BREAK OUT”un üçüncü P-SIDE parça videosu ‘AYAYA’yı 9’unda yayınladı.

‘P-SIDE Parça Videosu’, eklenecek parça anlamına gelen B-SIDE’de B’yi P (Plus) olarak değiştirerek ‘başka bir hikaye ekleyen’ albümün videosudur. “P-SIDE Parça Videosu” ndaki başlık şarkısına ek olarak, albümü oluşturan “her şarkının temasını ekleme” hikayeleri her üyenin videosunda yer almaktadır.

9’unda yayınlanan videoda, fon müziği olarak ‘AYAYA’ parçası çalınıyor ve üye Theo’nun ortaya çıkması, kameraya doğru agresif bir adım atmaya teşvik ediyor. Daha sonra, ‘AYAYA’ canlı bir sese dönüştürülüyor ve Theo’nun hafif ışık sızıntılarının bulunduğu boşlukta yakalanan vurgu bölümünde vücudu terk ederken süren bir oluk görüntüsü. Videoda, ‘Başkalarına aldırma ‘, ‘Sesini yükselt ‘, ‘İnsanları başını salla ‘, vb. Görünmesi dikkat çekiyor.

‘AYAYA’, N.Flying Seunghyup Lee (J.DON) tarafından yazılmış, ağır davul ve bas liderliğindeki bir hip-hop türü ve P1Harmony’nin duyumsal rap ve renkli vokallerinin kulaklarını yakalayan bir şarkısı olacak.

P1Harmony, şarkı videolarının geri kalanını sırasıyla 12 ila 13’te yayınlamayı ve yeni albüm başlığı şarkısı ‘Scary’nin temasını tamamlamayı planlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu