MV

AB6IX, Yeni Şarkılarının MV’si İçin Tanıtım Videosu Yayınladı + Ezici Ölçek

AB6IX grubu, 26 nisanda piyasaya sürülmesi planlanan yeni albümü “MO’COMPLETE: Have a Dream”in “CLOSE” adlı başlık şarkısının ilk müzik videosu tanıtım videosunu yayınladı.

Brandnew Music, AB6IX’in dördüncü EP’si (Kısa Albümü) “MO’COMPLETE: HAVE A DREAM”in başlık şarkısı “CLOSE” un ilk müzik videosu tanıtım videosunu 20 nisan saat 12:00’de resmi sosyal medya kanallarında yayınladı.

Etkileyici ekran geçişlerine sahip tanıtım videosundaki AB6IX üyeleri, sürekli bir yere doğru koşan bir sahne ile sürüklenme hissi sağladı. Ardından videonun atmosferini artıran ve üyelerin rüya gibi görünümünü en üst düzeye çıkaran piyano melodisi eklendi. Videonun sonunda, “Kaderin gözlerini kapatacağım ve gözlerimi kapatacağım” sözlerinin bir kısmı yayınlandı ve tüm şarkı hakkında soru işaretleri uyandırdı.

Özellikle, başlık parçası “CLOSE”, AB6IX’in çok sevilen ilk şarkısı “BREATHE”ı anımsatan, TVXQ gibi çok sayıda K-pop sanatçısının şarkılarını üreten hit yapım ekibi Coach & Sendo’nun dikkatini çeken, duyumsal bir pop dans parçası. (Super Junior ve The Boyz gibi grupların şarkı yapımında bulundular.)

Bu arada, AB6IX (Jeon Woong, Kim Dong-hyun, Park Woo-jin ve Lee Dae-hwi)’nin 4. EP’si ‘MO ‘COMPLETE: HAVE A DREAM’ 26 nisan saat 18:00’de yayınlanacak.

Şarkının videosunun tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz;

Kaynak
trdk0114@mk.co.kr

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu