Erkek İdollerUncategorized

G-Dragon Chanel İle Sokağa Çıkıyor

Big Bang G-Dragon, Chanel’in kıyafetlerini giyerek sokağa çıktı. 

Magazine Dazed, 2021’in 13. yıl dönümü sayısının kapak hikayesiyle dünyaca ünlü müzisyenler G-Dragon ve Chanel House’un bir fotoğrafını yayınladı.

Chanel’in global elçisi olarak faaliyet gösteren G-Dragon, Chanel’in İlkbahar-Yaz 2021 Hazır Giyim koleksiyonuyla sokaklara çıktı. Giydiği her kıyafetle dikkatleri üzerine çeken G-Dragon, müziği, modayı ve sanatı kesişen, fanların en çok benzemek ve taklit etmek istediği kültürel ikonik figürlerden biri olarak kabul ediliyor. 

Chanel ile buluşma sorulduğunda, G-Dragon, “Her insanın Chanel imajı farklı, ama sanırım biraz kıyafet giymenin eğlencesini ve kıvrımını seviyorum. Şimdi, Chanel’den lüks ürünlere kadar diğer moda markaları geçmişte olduğu gibi şimdi de sabit bir çerçevede kilitlendiğimi sanmıyorum. Sadece ben değil, erkekler ve kadınlar da öyleler ve tüm bu çok ilginç ve eğlenceli. “

Sonraki röportajlarda, müzik, film, yemek, sosyal ağlar ve hatta pandemi dönemi planlarında, askere gittikten sonra şarkılar üzerinde çalışan G-Dragon’un günlük hikayesi ; Özetle, en son cep telefonu notunun ne olduğunu dahai duyabilirsiniz. 

“Bugünlerde notlar yerine müzik ve Big Bang üzerine çalışıyorum, bu yüzden bunlarla ilgili müzik anahtar kelimeleri bulmaya odaklanıyorum.

Ayrıca G-Dragon, fotoğraf çekiminin yapılacağı gün yerinde kendiliğinden sanat eseri uyguladı ve süreci olduğu gibi kaydeden görüntüler sizi şaşırtacak. Güncel sanata dünya görüşü de meraklıydı. 

“Görüntüyü düşünüyorum. Bu yüzden onu giymekle çok ilgileniyorum. Bu tuhaf, ama havalı olmak için bir neden var, bu yüzden tek tek denerseniz, bana neyin uygun olduğu ve neyin iyi olduğu hakkında daha fazla şey geliştirebilirsiniz. Elbette , değişmeye devam edecek, ancak şu anda tarzımı tek bir temada düzenleyebildiğim için biraz daha rahatladım. Bir şekilde, tarzımın bana ait olduğunu düşünüyorum. Trendin önemi yok. ” 

Bu sanat eseri, Seongsu-dong’daki ‘Dayde’ ofis binasında ‘Dayde’nin 13. yıldönümü kutlamaları kapsamında sanat fuarı için sergilenecek. 

Bu arada, ikonik müzisyen G-Dragon ve Chanel House’un kapak hikayesi, ‘Day De’nin 13. yıl dönümü özel sayısı ve ana sayfası, Instagram ve YouTube gibi resmi sosyal ağ kanalları aracılığıyla paylaşılıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu