Erkek İdoller
Trend

BTS’den Jungkook’un 2 Solo Şarkısı Billboard Dünya Listesinde Koreli Solo Şarkıda 23 Hafta Üst Üste 1. Ve 2. Oldu

BTS’den Jungkook’un iki solo şarkısı, Billboard listelerinde art arda 23 hafta boyunca eşzamanlı bir grafik olan ses kaynağının ezici gücünü gösterdi.

ABD Billboard tarafından yayınlanan son listeye göre (10 Nisan 2021), Jungkook’un BTS tarafından 2018’de yayınlanan ‘Love Yourself 結 Answer’a dahil edilen solo şarkısı’ Euphoria ‘, dünya dijital şarkı satış çizelgesinde 5. sırada yer aldı.

Ayrıca Jungkook’un 2020’de yayınlanan ‘MAP OF THE SOUL: 7’de yer alan solo şarkısı’ My Time ‘, World Digital Song Sales Chart’ta 7. sırada yer aldı.

‘Euphoria’ ve ‘My Time’, geçen haftayı takip eden 23 hafta boyunca eşzamanlı olarak ilgili grafikte yer alıyor ve reklam panosundaki en büyük solo gücü gösteriyor.

Dünya Dijital Şarkı Satış Grafiğinde ‘Euphoria’ ve ‘My Time’ sırasıyla 59 ve 56. haftalarda listelendi. Bu, Kore idolü solo şarkıları arasında en uzun dönem listesinde birinci ve ikinci sırada yer alan harika bir rekor.

Öte yandan dünyanın en büyük e-ticaret online alışveriş merkezi olan Amazon ABD sitesinin uluslararası segmentinde satış hacminde ‘Euphoria’ ve ‘My Time’ 9. , 2. ve 3. sırada yer aldı.

8. sırada, ‘My Time’ ve ‘Euphoria’, tüm Amazon ses kaynağında (en çok satan şarkı) ve uluslararası kategoride satış hacminde 2. ve 3. sıraya yükseldi ve üst üste ikinci kez ilk 3 sıralamasında rakipsiz popülerlik kazandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu