K-Magazin

TXT’den Beomgyu Çocukluk Hayallerinden Bahsediyor

Beomgyu of Tomorrow X Together, bir dans dersinin ardından hayranlarıyla konuşmak için canlı yayına girdi.

Bir fast food yemeğinde grubun Shinee’nin “Sherlock” şarkısının son cover’ından bahsetti. İdol, “Sadece okuldayken grup müziği dinlerdim” dedi. Şarkıyı ve koreografiyi iyi bilen diğer grup üyelerinin aksine, hiçbir fikri yoktu. Aksini varsayarsak, dans hocası antrenman boyunca ilerlemişti.

“Geride kaldığım zaman strese giriyorum, bu yüzden performansı televizyonda bile görmediğimi itiraf ettim,” dedi. Fakat ertesi gün, uygulama aynı hızda devam etti ve dişlerini sıkmak zorunda kaldı. Beomgyu, küçüklüklerinden beri hepsi idol olmayı hayal ettikleri için bazen grup arkadaşlarını kıskandığını itiraf etti.

“Hayallerim oldukça sık değişmeye devam etti,” dedi. Bir yarış arabası sürücüsü olan babasının kendi yarattığı bir arabayı kullanabilmesi için araba tasarımcısı olmak istiyordu. Gitar sevgisini keşfetmeden ve bir grupta çalmak istediğine karar vermeden önce babasının izinden gitmeyi de düşündü.

2.DAY6’dan Sungjin annesinin doğum gününü kutluyor

DAY6’dan Sungjin, annesinin doğum gününü kutlamak için canlı yayına girdi ve hayranlarıyla uzun bir sohbetin tadını çıkardı.

Neredeyse doğum günü olduğunu unutmuştu ve onun şerefine bir canlı yayına ev sahipliği yapmanın onu mutlu edeceğine karar vermişti. Birkaç kez yaptığı gibi yürüyüşe çıkarken de canlı yayına girmeyi düşünmüştü ama çok erken kalkmıştı – sabah 4 civarı – ve tekrar uyuyakalmasın diye koşuya çıkmıştı. ve uyku düzenini daha da bozuyor.

O gün görünüşü için biraz çaba sarf etti, övünerek ayağa kalktı ve izleyicilere kıyafetini göstermek için kamerayı çevirdi. Hatta genellikle aile günleri için ayırdığı bir palto bile giyerdi, müzisyeni kıkırdadı.

“Annemin bunu izlediğine dair bir his var” dedi ve “Doğum günün kutlu olsun anne” dedi. Grubun bir zamanlar babasının doğum gününde bir konser verdiğini ve Sungjin’in ona “Mutlu Yıllar” şarkısını söylediğini hatırladı.

3.ITZY’den Chaeryeong kardeş hareketini tartışıyor

ITZY’den Chaeryeong, odasından canlı yayına geçti ve hayranlarıyla uzun bir sohbetin tadını çıkardı.

Akşam 8’de başlamayı planlamıştı. ama odasını temizlerken kendini kaybetti, utangaç bir gülümsemeyle güven verdi.

Bazı hayranlar, grubun Tiara’nın “Roly-Poly” kapağındaki performansına iltifat etti ve ondan canlı bir dans akışı yapmasını istedi. Yapmak istedi, ancak yıl sonu olduğu için şirketteki uygulama odalarının dolu olduğunu açıkladı.

Chaeryeong, hayranlarının kendisi ve kız kardeşi IZ * ONE’dan Chaeyeon’un yakın zamanda düzenlenen bir ödül şovunda ortak performansını beğenmesinden de mutlu oldu.

“Ne yapmamız gerektiğini tartışıyorduk … ve ben kız kardeşime ‘Suçluyu’ tavsiye ettim,” dedi. Kız kardeşler o gece de Lady Gaga ve Ariana Grande’nin “Rain On Me” şarkısını yazdı.

Bu yıla sadece birkaç gün kaldığını fark ettiğini ve V Live’ı açmak için acele ettiğini söyledi. Yeni yılda, kararlarını genellikle sadece bir ay tutmasına rağmen bir günlük yazmaya başlamayı planladığını söyledi.

4 .Astro’dan Jinjin öğle yemeğinin geç saatlerinde konuşuyor

Astro’lu Jinjin de hayranlarını yakalarken bir hamburger ve patates kızartması yedi.

Bu, şirkette sık sık sipariş ettiği bir yemektir, dedi, öğle yemeğini geç saatlere kadar sevindirerek. Bu onun günün ilk yemeğiydi, çünkü sadece birkaç saat önce uyanmıştı, dedi. İzleyicilere Noel’de ne yaptıklarını sordu ve müziği üzerinde çalıştığını söyledi.

“(Şarkıların) ne zaman çıkarılacağını bilmeme rağmen gerçekten çok çalışıyorum,” dedi. Mağazada 10’dan fazla şarkısı var ve doğru zamanı bekliyor. Grubun yaklaşan planlarına gelince, grup lideri henüz bir şey söyleyemediğini söyledi.

Pandemi ayrıca, başlangıçta bu ay için planlanan İngilizce sınavına girme planlarını da bozdu. Dürüst olmak gerekirse utanç vericiydi, ancak özellikle böyle bir zamanda sağlıklı kalmak daha önemli, dedi sanatçı. “Yine de söylemeliyim ki ders çalışmak en zoru. Bazıları bunun en kolayı olduğunu söylüyor ama benim için çok zor “dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu