K-Magazin

Hayranların Sonsuza Dek Sürmesini Umduğu Ünlü K-Pop Dostlukları

Gerçek bir arkadaş, iki bedende bir ruhtur … Bir zamanlar birisi doğru söyledi, bir arkadaş olmadan birinin hayatı farklı renklere boyanmayı bekleyen bir tuvaldir. Arkadaş, her insanın hayatında ihtiyaç duyduğu bir şeydir.

Benzer şekilde, K-Pop’un her kalın ve zayıf boyunca birbirleriyle olan iki arkadaşın birçok ünlü hikayesi var.

İşte, 1. günden beri asla yorulmayacağımız ve hayranlarımızın şımartılacağı 5 arkadaşlık!

1. INFINITE’den Woohyun Ve SHINee’den Key

Pek çok k-pop hayranı bilmiyor ama bu iki idol, Toheart adında kendi ikililerini bile kurdukları en derin bağlardan birine sahip!

2. Suzy Ve IU

Güney Kore’nin iki sevgilisi olağanüstü bir bağı paylaşıyor. İkili, şarkıcılar ve aktrisler olarak birbirlerini desteklediler ve her zaman birbirlerini görmekten ve takılmaktan heyecan duyuyorlar.

3. BTS’ten Jimin Ve V

VMIN olarak da bilinen popüler 95-line ikilisi, hayranlar, Run BTS editörleri ve diğer grup arkadaşları tarafından ruh eşi olarak kabul ediliyor. İkili uzun yıllardır birlikteler ve birbirlerine sonsuz aşklarını defalarca gösterdiler.

4. Hyuna Ve MAMAMOO‘dan Hwasa

Hem güzel hem de yetenekli kadınlar uzun süredir birbirleriyle görülüyorlar; hayranlar ikili için basit! Hyuna bir keresinde Hwasa’nın aşırı derecede sıcak olduğunu söylemişti !!! Ayrıca, Hwasa daha önce Hyuna’nın bekar Babe’ini desteklemişti.

5. Girls’ Generation‘ten Tiffany Ve Taeyeon

Ulusun sevgilileri Tiffany ve Taeyeon da birbirlerinin sevgilileridir ve bunda hiç şüphe yok! İkili, yıllarca neredeyse birbirinden ayrılamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu