K-Magazin

Lee Seung Gi’nin En Büyük Hayran Kulübü Lee Da In ile Olan İlişkisine Destek Vermeyi Reddetti

Lee Seung Gi’nin en büyük hayran kulübü, Lee Da In ile olan ilişkisine destek vermeyi reddetti.

Bir hayran çiftin sevgili haberlerini ve evlilik dedikodularını protesto etse de, medya organları Lee Seung Gi’nin hayranlarının genel olarak romantizmi desteklediğini bildirdi. Ancak, şarkıcı-aktörün en büyük Kore hayran kulübü Lee Seung Gi Gallery resmi bir açıklama yaparak, Lee Seung Gi ve Lee Da In’in ilişkisini desteklediklerini reddetti.

Lee Seung Gi Gallery, yıldızın özel hayatına saygı duyduklarını ancak kariyerini bozabilecek bir ilişkiyi desteklemeyeceklerini belirtti. Lee Da In’in ebeveynleri ve ailesinin daha önce hisse senedi manipülasyonu ve içeriden öğrenenlerin ticaretine karıştığı iddia edilmişti, bu da bildirildiğine göre maddi kayıplara ve hatta bazı kurbanlar için intihara yol açtı. Lee Seung Gi’nin hayranlarının çoğu, aktrisin ailesinin itibarının onu olumsuz etkileyebileceğinden endişe duyuyor.

Hayran kulübü, “Şu anda, medya tarafından hayranlarının onun ilişkisini desteklediğini iddia eden haberler var dedi” ve ekledi, “Lee Seung Gi Gallery’nin Lee Seung Gi’nin özel hayatına saygı duyduğunu açıkça belirtmek isteriz. Ancak hiçbir hayran, onunla ilgisi olmayan bir konuda eleştiri aldığı bir ilişkiyi destekleyemez.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu