K-Magazin

Park Na Rae, YouTube’daki ‘Hey Narae’ Programındaki Uygunsuz Hareketleri Nedeniyle Başı Dertte

24 Mart’ta ‘Hey Na Rae‘nin yapım ekibi, netizenler Park Na Rae‘nin YouTube eğlence şovunun ikinci bölümünde yaptıklarında rahatsızlık bulduktan sonra bir özür yayınladı. Gösteri sırasında, Park Na Rae ve Hey Jini, Park Na Rae’nin oyuncağın kolunu alıp bacaklarının arasına soktuğu esnek bir oyuncakla oynarken görüldü.

Birçok netizen, komedyenin eylemlerinin uygunsuz olduğunu ve çocukların bile izleyebileceği bir YouTube şovunda cinsel tacize yakın olduğunu belirterek şikayet etti.

Ancak özür dilemesine rağmen, Park Na Rae‘nin şovunda yaptığı önceki eylemler yeniden değerlendiriliyor ve şovdaki eylemlerinden dolayı eleştiriler almaya devam ediyor.

İlk bölümde Hey Jini ve Park Na Rae, şovda nelere izin verileceği ve nelerin yapılmaması gerektiği konusunda görüşmek için bir araya geldi. Müzakere sırasında, Komedyen sert sözler yapmaya devam ederken Hey Jini, Park Na Rae ile uğraşmakta güçlük çekiyordu. Hey Jini daha sonra, “Hayranlarım zor bir durumdaysam havuç sallamamı söylediler” dedi ve bir havuç sallama hareketi yaptı. Park Na Rae eylemlerini gördüğünde, bulanık olan mastürbasyonu taklit ederek elini yukarı ve aşağı hareket ettirmek için farklı bir hareket yaptı.

Sonra Hey Jini, şok oldu, Park Na Rae‘den elini kullanmayı bırakmasını istedi ve elini herhangi bir jest yapmak için kullanmasını yasakladı, Park Na Rae protesto etti ve onun yerine ayaklarını kullanıp kullanamayacağını sordu.

Hey Jini, Na Rae‘nin ayaklarının kullanılmasına izin verdi, ancak Park Na Rae‘nin daha sonra yaptığı şeye şok oldu. Park Na Rae, masanın bir ayağını yukarı ve aşağı ovmak için ayaklarını kullanmaya devam etti. O eylemi yaparken, Park Na Rae uygunsuz bir şekilde “Yas” gibi yorumlar yapmaya devam etti.

Park Na Rae’nin eylemlerini gördükten sonra birçok netizen, “Bu bir yetişkin kanalı bile değil; neden böyle davranıyor?” “Hey Jini videoda olduğu için çocuklar da bunu izlemeyecekler mi?” “Çok hayal kırıklığına uğradım,” “Bu çok iğrenç,” “Bunun gerçekten çok fazla olduğunu düşünüyorum, özellikle çocukların izleyebileceği bir gösteri için!” “Aman tanrım, bunu bir erkeğin önünde yaptığına inanamıyorum” ve “Sanırım bu sefer sınırı aşıyor.” gibi yorumda bulundular.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu