K-Magazin

IU, PPT Sunumu Sırasında Hayranlarını Gösterişli Slaytlarıyla Güldürüyor

23 Mart’ta IU, resmi YouTube kanalına bir Powerpoint (PPT) sunumu aracılığıyla beşinci albümünün konseptini açıkladığını gösteren bir video yükledi.

Video aslında IU‘nun bir eğlence şirketinde ofis çalışanı olan Lee Jidong karakterini canlandırdığı bir skeçti. Videoda, ‘Lee Jidong‘un yaklaşan albüm için IU müzik videosu konseptini açıkladığı görülüyor.

IU‘nun PPT’si, göz alıcı tasarımıyla tanıtım slaydından başlayarak izleyicilerin ilgisini çekti.

Açılış slaydı, ‘IU‘nun beşinci tam uzunlukta albüm müzik videosu konseptini gökkuşağı arka planına karşı kırmızı renkte gösterdi. Bir sonraki sayfa, kelimelerin aşırı parlak bir arka planda okunması zor olduğundan, ilk sayfadan daha karmaşıktı.

PPT’nin sonraki birkaç slaydını okumak da IU için bile zordu. Bir keresinde, İÜ sayfadaki harfleri tanımak için geri adım atmak zorunda kaldı ve diğer personeli güldürdü. Personelin gülmesine rağmen İÜ, sakin bir duruş sergiledi ve konsepti ciddiyetle sunmaya devam etti.

PPT’yi bitirdikten sonra, IU Üniversite sırasında grup projeleri için tüm puanları yapmaktan sorumluydum, bu yüzden bu ppt’yi hızlı bir şekilde yaptım” dedi ve bir anlığına herkesi suskun bıraktı, odadaki herkesi güldürdü .

‘Ppt skit’ videosunu gördükten sonra, netizenler “IU çok tatlı” diyerek yorum bıraktılar, “Grup projemde olsaydı bir daha ppts yapmasını istemezdim” Kendi ppt’sini okuyamadığını gören netizenler “LOL“, “Bu çok komik

Ppt skit‘ videosunu gördükten sonra, netizenler “IU çok tatlı” diyerek yorum bıraktılar, “Grup projemde olsaydı bir daha ppts yapmasını istemezdim” Kendi ppt’sini okuyamadığını gören netizenler “LOL“, “Bu çok komik” gibi yorumlarda bulundular.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu