K-Magazin

Aktris Park Hye Soo’nun şirketi son suçlamalara yanıt verdi ve zorbalık iddialarını yalanladı

Aktris Park Hye Soo’nun şirketi, kendisine yöneltilen son zorbalık suçlamalarına yanıt verdi ve iddiaları inkar etmeye devam etti.

Park Hye Soo’nun geçmişteki zorbalığının diğer kurbanları adına konuştuğunu iddia eden bir zorbalık kurbanı, aktrisin 3 ayrı olayda 1 kurbanı vuran bir grup zorbanın çete lideri olduğunu iddia ederek röportaj verdi. Ancak, Studio Santa Claus şirketi iddiaları yalanladı ve kötü niyetli yorumlar yayanlara karşı yasal işlemin başlatılma aşamasında olduğunu belirtmeye devam etti.

Studio Santa Claus, “Kendilerine Park Hye Soo’nun zorbalık derneği adını veren bir grup şirket ve sanatçının ebeveynleriyle isimsiz olarak iletişime geçti. Bu konuda ne yapacağımızı soruyorlar ve yapamayacaklarından şüpheleniyoruz. Bunu ekonomik fayda için yapıyor olabilirler veya kötü niyetli eylemler gerçekleştirmek için kanıt toplamaya çalışıyorlar. Öte yandan, şirket zorbalık suçlamalarının yanlış olduğunu kanıtlayacak yeterli kanıta sahip. Mağdur olduğunu iddia edenlerin bunu ekonomik kazanç için yaptıklarına inanmak için yeterli sebeplerimiz var. İddia edilen mağdurlardan herhangi biri ortaya çıkarsa ve sanatçımıza dava açarsa ona yasal yollardan saygı ile yanıt vereceğiz. ” açıklaması yaptı.

Şirket, suçlamaların yanlış olduğuna inandıklarını ve soruşturma görevlilerine kanıt sunmayı planladıklarını belirtmeye devam ediyor.

Öte yandan, Park Hye Soo’nun oynadığı ‘Dear.M’nin galası bu zorbalık suçlamalarının ortasında ertelendi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu