K-Magazin

MONSTA X’ten Minhyuk, APRIL’den Naeun ve NCT’den Jaehyun, Sunuculuk Yaptığı Son Günde “Inkigayo”ya Veda Etti

MONSTA X’ten Minhyuk, APRIL’den Naeun ve NCT’den Jaehyun “Inkigayo” programına 1 yıl 4 ay kadar bir süre sunuculuk yaptılar. İzleyiciler MinNaHyun’u o kadar sevdiler ki “Inkigayo” tarihindeki en iyi sunucular olduklarını söylediler. Bugün MinNaHyun son programlarıyla “Inkigayo”ya veda ettiler.

Minhyuk son programlarından önce ajansı aracılığıyla şunları iletti:

“Şarkıcı olma hayalimi gerçekleştirirken, küçüklüğümden beri televizyonda izlediğim bir programda ilk kez sabit bir sunucu olduğumda gerçekten gergindim. Ama 1 yıl 4 ay geçti ve şimdi son programımızı yapıyoruz. Bir programa ilk kez sabit üye olduktan sonra, büyük prodüksiyon ekibine ve ev sahiplerine olan sevgim artmaya devam etti, bu yüzden çok üzülüyorum.”

“Harika insanlarla çalışarak birçok şey öğrendim ve aldığım destekler sayesinde çok büyük şeyler başarabileceğimi düşünüyorum. Her Pazar günü MinNaHyun’a sevgilerini ve desteklerini bugüne kadar gönderen izleyicilere teşekkür ediyorum. Son olarak, Monbebe, kendimin daha iyi bir versiyonu olarak geri döneceğim.”

“Inkigayo” programının sonunda her bir sunucu programa veda etmeleri hakkında düşüncelerini paylaştı.

Jaehyun şunları söyledi:

“Bugün, giriş bölümünden itibaren kendimi biraz tuhaf hissettim. Henüz gerçekmiş gibi gelmiyor, ama bittiğinde kendimi boşlukta bulacağımı hissediyorum. Harika yapım yönetmenleri ve yazarlarla geçirdiğim 1 yıl 4 ay boyunca çok minnetar ve mutluyum. MinNaHyun’un uyumunu destekleyen ve bundan keyif alan izleyiciler için de gerçekten müteşekkirim. Harika bir performansla geri döneceğim.”

Naeun ise şu cümleleri kurdu:

“Inkigayo’ya sunuculuk yaparak geçirdiğim 1 yıl 4 ay boyunca çok şey öğrendim ve harika deneyimler yaşadım. Bunun “Inkigayo” personeli sayesinde olduğunu düşünüyorum. MinNaHyun çok sevildi ve ben de Minhyuk ve Jaehyun’a bu kadar iyi liderlik yaptıkları için çok minnettarım. Ayrıca hayranlarımız Fineapple’a bizden desteklerini esirgemedikleri için çok teşekkür ederim. Çok çalışmaya devam edeceğim. Çok teşekkür ederim.”

Minhyuk da şunları söyledi:

“İlk çıkışımdan bu yana en hızlı bir yıl ve 4 ay’ım olduğunu düşünüyorum. Hepsinden önemlisi, böylesine büyük meslektaşlarım, kıdemliler, gençler ve personel ile tanışmaktan mutlu oldum. Bunu asla unutmayacağım. Şimdiye kadarki zaman için müteşekkirim ve sizi kendimin daha iyi bir versiyonunda görmeyi umuyorum.”

Son olarak üç idol, “MinNaHyun’a sevgi gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Harika sahnelerle “Inkigayo”ya geri döneceğiz, bu yüzden lütfen bizi bekleyin.” dedi.

İdollerin resmi Twitter hesaplarının her birinde fotoğraflar paylaşıldı. Ortasında “MinNaHyun”, “Teşekkürler” ve “Seni Seviyorum” yazılarıyla kalp şeklinde MinNaHyun fotoğrafları yapıştırılmış bir duvarın önünde poz verdiler.

MONSTA X gönderisinde, “Bizi seven herkese: sizi seviyoruz ve teşekkür ederiz. Minhyuk, çok çalıştın. “

Önümüzdeki haftadan itibaren IZ*ONE’dan An Yu Jin, TREASURE’dan Jihoon ve NCT’den Sungchan yeni “Inkigayo” sunucuları olacak.

SBS’nin MinNaHyun “Inkigayo” anları derlemesini aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu