K-Magazin

ASTRO’dan Moonbin, NCT Dream’den Jeno, Stray Kids’den Hyunjin ve The Boyz’dan Jooyeon en iyi geçmiş ‘ISAC’ anlarına bakıyor ve yorumluyor

MBC’nin ‘Idol Star Atletizm Şampiyonası’ 12 Şubat’ta izleyicileri Ay Yeni Yılı özel etkinliğinin ikinci bölümü olan ‘ISAC: Hall of Fame’ ile karşıladı.

Highlight’tan Doojoon, A Pink’den Bomi, Oh My Girl’den Seunghee, ITZY’den Yeji ve Lia, Stray Kids’den Hyunjin, The Boyz’dan Jooyeon, ASTRO’dan Moonbin ve NCT Dream’den Moonbin gibi idol konuklarından oluşan bir panel sunucu Jun Hyun Jeno ve Super Junior’da katıldı. Leeteuk ‘ISAC’ın 12 yıllık geçmişine geri dönecek!

Bu bölümde ayrıca hayranların, idol panel konukları, ASTRO’dan Moonbin, NCT Dream’den Jeno, Stray Kids’den Hyunjin ve The Boyz’dan Jooyeon için ‘ISAC’ın en unutulmaz anlarından bazılarına bakmalarına da izin verdi.

Yukarıdaki klipte NCT Dream’den Jeno, MONSTA X’e karşı son okçuluk turunda yarışan NCT Dream’in tekrarına tepki gösterdi! MC’ler, Jeno’nun okçuluk hattında dururken kollarındaki belirgin damarlarla o sırada dikkat çektiğini hatırladı. Jeno daha sonra programda ne kadar gergin olduğunu anlattı.

Aşağıda ASTRO’dan Moonbin, grubunun altın madalya kazanan aerobik performansına tepki gösterdi. Moonbin, kendisinin ve üyelerinin böylesine mükemmel bir performans için ne kadar çalıştıklarını hatırladı. Gösterinin ilerleyen saatlerinde ‘ISAC’ ASTRO’nun 400 metre bayrak yarışı sırasındaki performansını da vurguladı.

Ardından, Stray Kids’den Hyunjin ve The Boyz’dan Jooyeon, Stray Kids’in The Boyz ile karşı karşıya geldiği geçmiş bir okçuluk maçına tepki gösterdi! Bu özel okçuluk karşılaşmasının sadece boyun ve boyun çizgileri için değil, her iki taraftaki yakışıklı görselleriyle de dikkat çektiği belirtildi.

Ek olarak, MC Super Junior’dan Leeteuk, erkeklerin hızlı yürüyüş bayrak yarışı için MC-ing yerine bir idol atlet olarak yarıştığı ‘ISAC’da kendi performansına geri dönme şansı buldu!

Aşağıdaki ‘ISAC: Onur Listesi’nin ikinci bölümünden daha unutulmaz anlara göz atın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu