K-MagazinNetizen

IU ile birlikte yaşayan eski idol stajyeri, bir falcının felaket tehlikesinden kaçınmalarına nasıl yardımcı olduğunu anlatıyor

Yakın tarihli bir YouTube videosunda, eski idol stajyeri ve seyahat yazarı Gina Maeng stajyerlik günlerinde IU ile yaşadığı zamandan bahsetti!

Gina’ya göre, ikisi bir falcı sayesinde 2011’de büyük bir felaket olayından kaçınmayı başardı.

Gina: “Bunu Jieun’un çıkışından bir süre sonra duydum. Jieun’un çıkışından önce, ajans başkanı bir falcıya gitti. Başkan ilk kez müzik endüstrisine başlıyordu ve şirketteki tüm sanatçılar bu yüzden falcıya gitti ve şirketin başarılı olup olmayacağını sordu. Sanatçılardan birinin sonunda ulusal bir yıldız olacağını söyledi. Ancak falcı, sanatçının büyük bir yıldız haline geldiğinde başkan uzaklaşmalı dedi. Sanatçı büyüdüğü anda bulunduğunuz yerden ayrılın dediler. O zaman IU “Good Days” ile büyük bir yıldız oldu ve gerçekten meşguldü ama bir gün şirkete gitti ve başkan her şeyi topluyordu. IU, ‘Taşınıyor muyuz?’ diye sordu. ve başkan evet dedi IU sordu ‘Buna ne zaman karar verdin?’ ve başkan “Hemen toparlanmaya başlayın” dedi.”

Gina şöyle devam etti: “Sonra, onlar uzaklaştıktan sonra, ajans binasının hemen arkasındaki dağda büyük bir heyelan meydana geldi. Heyelan, tüm binayı tamamen silip süpürdü ve binayı adeta yok etti. Odaların hepsi yer altı seviyelerindeydi. O heyelandan sonra, zemin seviyesi tamamen çamur ve toprakla doldu. O sırada o binanın içinde insanlar olsaydı ölürlerdi.”

Aslında, olay 2011 yılının Temmuz ayında haberlerde de yer aldı. 2011 yazında Güney Kore Seul’de 77’den fazla kişinin ölümüne neden olan bir dizi ölümcül sel ve toprak kaymasına tanık oldu. Aşağıdaki makalenin başlığı: “IU’nun eski binası heyelan sonrası ‘şok edici’ … eğlence sektörü de zarar gördü.”

Netizenler aşağıdaki gibi yorumlarla tepki gösterdi:

“Tüylerim diken diken oldu.”
“Bu çok çılgınca.”
“Neyse ki kazadan önce uzaklaştılar.”
“Bunu hatırlıyorum…”
“Görünüşe göre heyelandan sadece bir ay önce uzaklaştılar.”
“Oha bu çok korkutucu.”
“Vay be … bana şu falcının adresini verin.”
“Her şey şans eseri olsa bile, yine de hayat kurtaran bir hareketmiş.”

Neyse ki kazadan önce uzaklaşmışlar!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu