K-Magazin

Park Hye Soo’yu Suçlayan Netizen Yüksek Dava Masrafı İle Tehdit Edildiğini Söyledi

9 Mart’ta Park Hye Soo‘yu suçlayan netizenlerden biri olan ‘A’, Bir Instagram hikayesi paylaşarak okul günlerinde zorbalığa uğradığını iddia etti.

‘A’nın Instagram hikaye paylaşımında şunlar yazıyordu:

“[Park Hye Soo’nun tarafı] çevremdeki insanlarla iletişim kuruyor, onlara Instagram’da konuşmaktan başka seçeneğim olmadığını ve bana ya da diğer kurbanlara yaptığı şeylerin hiçbirini hatırlamadığını söylüyor. Ayrıca insanlara 100 ~ 200 milyon KRW (~ 88.000-180.000 USD) zararla başa çıkıp çıkamayacaklarını soruyor, bu olaydan er ya da geç vazgeçmemizin bizim için daha iyi olacağını söylüyorlar.

Park Hye Soo bir tanıdığıma telefon ederek paylaştıklarımı yalanlamasını istedi. Kişisel Facebook hesabımdan arkadaşlarımı bana karşı yalancı şahitlik etmeleri için ikna etmeye çalışıyor.

Örnek bir öğrenci değildim, ama bu benim bir zorba olarak suçlanmam için yeterli bir sebep mi? Kendim bir kurban olarak konuştum ve sonuç olarak, pek çok insan da bana hikayelerini anlatmak için temasa geçti ve ben de herkes adına harekete geçmeye karar verdim.

İçim parçalanmış gibi hissediyorum, çok acı verici ve boğazım adaletsizlikten kurudu. Ben sadece bir özür diledim ve onun yaptıklarını kabul etmesini istedim.

Geçmişte bir kurbandım ama yaşadığım şeyleri saklamak zorunda kaldım. Neden şimdi tekrar saklanmam gerekiyor? “

KBS2’nin Park Hye Soo’nun başrolünü oynadığı yeni drama dizisi ‘Dear.M’, aktrisin devam eden tartışmaları ışığında geçici olarak ertelendi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu