K-Magazin

Doo-ri, “Bir Kız Grubundan Bir Trot Şarkıcısına”

2019’da yayınlanan TV Chosun’un ‘Miss Trot Tomorrow’, müzik endüstrisinde sansasyonel bir dalgalanma etkisi yarattı. Her geçen gün daha da ısınan Kore Trot çılgınlığına şeytani bir güç kattı ve ikinci Trot çağını yönetti. Katılımcılar, kendi yetenekleriyle kademeli olarak yankı uyandırdı.

Bunlar arasında Doo-ri’nin varlığı benzersizdi. Sahne ve sahne arasında bir meydan okuma izi bıraktı. Ayak izlerinde nihayet acemi olarak başladığını kanıtladı. Bununla birlikte, 2022’nin yeni yılında ileriye doğru yeni bir sıçramayı öngördü. MBN’nin ‘Hello Trot’ programına katılarak büyüme noktasını sağlamlaştırmak istiyor. Trot şarkıcısı Doo-ri, şimdiki duygularına, geçmiş seçimlerine ve gelecek planlarına yavaş yavaş yanıt verdi.

2 yıl sonra birlikte bir fotoğraf çekimine katıldı. Hafif bir görüntüye mi yoksa sakin bir görüntüye mi daha yakın olduğu sorulduğunda Doo-ri, “Her ikisi de doğuştan gelir.” dedi.

Doo-ri, “Bu sefer farklı bir yanımı göstermek istedim. Özellikle, bir şarkıcıiçin önemli bir unsur. Her yayın ve yarışma ile gelişmeyi planlıyorum.” dedi.

“Tomorrow’s Miss Trot’ta göründükten sonra hayatınızda neler değişti?” sorulduğunda Doo-ri, “Tabii ki, hayatımı birçok yönden değiştirdi, ama en büyük şey, bir kız grubundan Trot şarkıcısı olarak büyümüş olmamdı.” diyecek cevap verdi.

Yarışma programının doğası gereği dinlenmeye vakit olup olmayacağı sorulduğunda, “Aktivitelerle meşguldüm, bu yüzden egzersizi bıraktım ama çok kilo verdim. İstemeden kilo verdim.” dedi.

Öte yandan, diğerlerinden özellikle farklı olduğunuzu söyleme yeteneğiniz var mı? sorusuyla ilgili olarak Doo-ri, “Hello Trot çekimleri sırasında koç Joo Jang-hyuk bir keresinde beni ‘Faul bir karakter’ olarak tanımlamıştı. Sebebi ise sadece görselliği değil aynı zamanda şarkı söyleme ve müzik aletleri çalma becerisine de sahip çok yönlü bir karakterimin olmasıydı. Doo-ri’nin sekiz renginin çekiciliği, en büyük farklılaştırıcıdır.” dedi kendisi için.

Daha sonra kendisi hakkında yanlış anlaşılan bir görüntü olup olmadığı sorulduğunda, “Soğuk bir kişiliğe sahip olabileceğimi yanlış anlayan çok kişi var ama bu gerçeklerden tamamen farklı.” dedi.

Bu yılki etkinliklerde sizi en çok tatmin eden şey nedir? sorusuna karşılık Doo-ri, mevcut ‘Hello Trot’un meydan okumasını üstlenmesi olduğunu söyledi. “Koronavirüs ortaya çıktıktan sonra bir süre kendimi çaresiz ve depresif hissettim, ancak bu beni motive etmiş gibi görünüyor, bu yüzden çok duygulandım.” dedi.

Yarışmaya hazırlanırken zor olan kısımlar olup olmadığı sorulduğunda Doo-ri, “Fiziksel olarak zor olsa da, sahneye çıktığımda kaybettiğim enerji hızla artıyor. Bunu görünce ben de bir sahne insanı olduğumu düşünüyorum.” dedi gülümseyerek.

Peki en unutulmaz sahne hangisi? denilince Doo-ri, “‘Miss Trot’un ülke çapında tur konseri. Sanırım o en mutlu zamandı. Müziğin değeri üzerinden hayranlarla etkileşim kuran kısım da özellikle etkileyiciydi.” dedi.

Öte yandan, genellikle en çok sevdiği trot şarkıya gelince, “‘God Of Longevity’ ve ‘Tomorrow Mr. Trot’u seçtim.” dedi.

Daha sonra, ne tür bir şarkıcı veya şovmen olmak istediği sorulduğunda, Doo-ri, “Zamanı gelirse, davul çalmak ve oyunculuğa başlamak gibi çeşitli alanlara meydan okuyarak çok yönlü şovmen tarafımı ortaya çıkarmayı planlıyorum.” Rol modeli olan şarkıcı Yoon-Jung Jang’ı ve ‘Trot dünyasında çok yönlü bir şovmen’ olma arzusunu dile getirdi.

Son olarak, yeni yıl aktivite planı ile ilgili olarak, “Yeni yılda ‘Hello Trot’tan en iyi sonuçları almak ve şarkı söyleme yeteneğimle bir şarkıcı olarak gelişimimi kanıtlamak istiyorum.” dedi.

Kaynak
Sports Donga

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu