K-Magazin

Seo Jang-hoon X Lee Soo-geun, Yönetici Olmayı Hayal Eden Bir Seyirciye “Sana Bir Röportaj Fırsatı Vereceğim.” Dediler

‘Her Şeyi Sor’ Seo Jang-hoon ve Lee Soo-geun, ünlü olmayı hayal eden bir seyirciye röportaj fırsatı vereceklerini söylediler.

18 Ekim öğleden sonra, KBS kablo kanalında Joy’un ‘Her Şeyi Sor’ bölümünde, farklı bir hikayeye sahip bir seyirci, bir bodhisattva Seo Jang-hoon ve bir çocuk Su-geun Lee buldu.

Bu gün görünen bir seyirci, “Ben ünlü bir erkek menajer olmak istiyorum.” ve “Askerdeyken bu işi yapmak istiyordum. İnsanlarla tanışmayı, konuşmayı ve etrafta dolaşmayı seviyorum. Menajere çok yakışacağını düşünüyorum.” dedi.

Seo Jang-hoon, müdürle ilgisi olmayan mutfak işi öğrenen bir seyirciye yürekten bir tavsiyede bulundu ve şöyle dedi: “Birdenbire televizyonda sadece menajeri gördüğüm, atladığım ve hüsrana uğradığım birçok durum var. Hatta menajer olmaya geldikten sonra her gün beklemek zor olduğu için istifa edenler bir sürü insan var.” dedi.

Ardından, Seo Jang-hoon ve Lee Su-geun, seyircinin taşan tutkusuna ve iradesine hayran olarak olay yerinde sahte bir röportaj yaptılar ve “Size bir şans vereceğim röportajı görmeniz için.”” diyerek herkesi şaşırttı.

Kaynak
www.mydaily.co.kr

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu