K-Magazin

Kim Nam-gil, Lee Soo-kyung’un Günlük Menajeri Olarak Göründü

MBC’nin 25 Eylül’de yayınlanan eğlence programı “Point of Omniscient Interfere”da aktör Lee Soo-kyung ve komedyen Park Sung-ho arabulucu olarak yer aldı.

Jeon Hyun-moo, “Bugün ortaya çıkan menajer, büyük ödülü alan kişidir.” dedi. Paneller, “Bir yönetici hedefi var mı?” diye mırıldandı.

Aktör Kim Nam-gil, aktör Lee Soo-kyung’un menajeri olarak görünen “Büyük Ödüllü Yönetici” idi. Paneller, Kim Nam-gil olduğunu duyunca heyecanlandılar.

“O zaman benimle mi geldin?” paneller birlikte içeri girmeyi önerdi. Yönetici koltuğunda bulunan Kim Nam-gil, tüm menajerler arasında en görkemli şekilde ortaya çıktı.

Kim Nam-gil, “Dışarıdan monitöre bakıyordum. Gülmekle meşguldüm” dedi. Yang Se-hyung, “Komedyenlerin sevdiği bir aktör” dedi. Kim Nam-gil erimesiyle ünlüydü.

Günlük yönetici olarak görünen Kim Nam-gil, “Lee Soo-kyung olay yerinde iyi. Agresif davranıyor.” diye övdü. “Ekran dışında utangacım.” dedi. Desteklemek için günlük bir yönetici olduğunu söyledi.

Bu gün, menajer Lee Soo-kyung & Kim Nam-gil ve menajer Park Sung-ho & Lim Jae-baek’in günlük hayatları ortaya çıktı. MBC’nin eğlence programı “Omniscient Point of View” her Cumartesi akşamı 22:50’de yayınlanıyor

Kaynak
naver

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu