K-MagazinNetizen

Netizenler Minhyuk, Naeun ve Jaehyun’un (MinNaHyun) ‘Inkigayo’ tarihindeki en iyi sunucular olduğunu söylüyor

18 Şubat’ta, ‘SBS Inkigayo’ medya ile birlikte MC’ler MONSTA X’ten Minhyuk, April’dan Naeun ve NCT’den Jaehyun’un 1 yıl 4 ay’dan sonra gösteriden ayrılacağını doğruladı.

Minhyuk, Naeun ve Jaehyun, resmi ‘Inkigayo’ sunucusu olarak geçirdikleri süre boyunca hayranlar arasında sevgiyle “MinNaHyun” olarak biliniyordu. Birçok izleyici, üç yıldız arasındaki dostluğu görmekten hoşlandı ve ayrıca idollere profesyonel MC becerileri konusunda iltifat ettiler.

Üç yıldız, 1 yıl 4 ay boyunca popüler müzik programına ev sahipliği yaparak ‘Inkigayo’ yirmi yıllık tarihinin en uzun süre kalan MC’leri oldular.

Üç idol üyesinin bireysel programları nedeniyle gösteriden ayrılmaya karar verdiği ve birçok netizenin ayrıldıklarını gördükleri için üzgün ve hayal kırıklığına uğradığı bildirildi. Ancak hayranlar ve netizenler, gelecekteki çabalarında her bir MC’yi desteklemeye devam edecekler.

Netizenler, şovdaki en popüler üç MC hakkındaki düşüncelerini ifade etmek için hala çevrimiçi bir toplulukta konuşuyorlar. Pek çok netizen, bu üçünün – Minhyuk, Naeun ve Jaehyun – ‘Inkigayo’nun şimdiye kadarki en iyi sunucuları olduğu konusunda hemfikirdi.

Netizenler şu yorumları yaptılar:

“MC’ler ilk kez bu kadar ilgi çekiyorlardı”

“Bence en iyi MC’lerdi”

“Yapımcılar bile onları sevdi”

“Uzun zamandır MC’lerdi”

“1 yıl 4 ay boyunca çok çalıştınız “

” ‘MinNaHyun’u kesinlikle özleyeceğim “-

“Ağlamak istiyorum, şovda kimyalarını görmek için sabırsızlanıyordum ama artık göremeyeceğiz “

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu