K-Magazin

Aktör Kim Min Gwi Kız Arkadaşını Aldattığını Kabul Etti Ancak COVID-19 Güvenlik Protokollerini Çiğnediğini Reddetti

Nevertheless‘ dizisinden aktör Kim Min Gwi, kız arkadaşını aldattığını itiraf etti, ancak kendi karantinası sırasında COVID-19 güvenlik protokollerini ihlal ettiğini reddetti.

İnternette suçlayıcı bir gönderi tarafından gündeme getirilen tartışmanın ardından, Kim Min Gwi’nin ajansı Big Picture Entertainment yanıt verdi. Şirket resmi olarak şunları yazdı:

“Her şeyden önce, aktörümüz Kim Min Gwi ile ilgili olumsuz haberlerle endişelere neden olduğumuz için üzgünüz. Çapraz kontrol gerçekleri nedeniyle yanıtımızın gecikmesini anlamanızı rica ediyoruz.

Oyuncunun kendisi tartışmalı özel hayatını itiraf etti. Olgunlaşmamış yargısı ve kurbana acı veren eylemleri için derinden pişmanlık duyuyor.

Ayrıca bununla ilgili kamuoyunda endişelere neden olduğumuz için de özür dileriz. Aktör Kim Min Gwi’nin karantina konumundan izinsiz çıkarak COVID-19 güvenlik protokolünü ihlal ettiği iddiaları üzerine, bu doğru değil.

Aktör Kim Min Gwi 22 Mayıs beri kendini karantinaya almıştır ve onun kendini tecrit döneminde belirtiler keçe sonra o test edildi. o pozitif çıktığını sonra uygulama alması odaklanmış ve o artık tamamen iyileşti.

Endişelere neden olduğumuz için tekrar özür dileriz.”

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

Kaynak
Allkpop

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu