K-Magazin

Aktris Go Doo Shim, Kendisinden 36 Yaş Küçük Olan Aktör Ji Hyun Woo İle Yaşı Aşan Aşkı Gösteren Bir Aşk Filmi Çekiyor.

Aktris Go Doo Shim (70), çok sayıda dizi ve filmde sevgi dolu ve şefkatli anne rolünü oynadığı için halk tarafından sevgi dolu anne olarak tanınıyor.

Ancak, yeni bir meydan okuma üstlenecek ve aşkın yaşı nasıl aştığını gösteren bir aşk filminde oynayacak. Myung Film yapımı 8 Haziran’da, “Go Doo Shim, oyunculuk kariyerinin en sıradışı ve güzel hikayesinde yer alma mücadelesini üstlendi.”

Everglow‘ filmi bu ayın 30’unda vizyona girecek. Film, aşık olan iki kişiyi merkezine alıyor. Yapımcı Kyung Hoon (34, Jin Hyun Woo tarafından canlandırılıyor) kadın dalgıç Jin Ok hakkında bir belgesel çekmek için Jeju adasını ziyaret ediyor. Bu iki kişi, yaş unsurunu aşarak aşık olurken birbirlerine karşı samimiyet hissederler ve olaylar gelişir.

Film, iki oyuncunun yaş farkının 36 olmasıyla dikkatleri üzerine çekti. Aradaki büyük yaş farkına rağmen film, genç bir erkek ve yaşlı bir kadın arasındaki aşkın ardındaki ayrıntılı duyguyu yakaladığı için övüldü. Film aynı zamanda izleyicilerin yaş farklılıkları, bölgesel farklılıklar ve meslek farklılıkları gibi ön yargıları aşan gerçek aşkın gerçek anlamı hakkında düşünmesini sağlıyor.

Aktris Go Doo Shim, “Bir insan kaç yaşında olursa olsun, hala duyguları ve hisleri var. Jin Ok karakterinin yaş farkı önyargısının sınırlarını aşmasına izin verdiği için yönetmen So Joon Moon’a minnettarım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu