K-Magazin

Aktris Kim Joon Hee, ‘Garo Sero Enstitüsü’ YouTuber’ları Kocasını İfşa Etmek İçin Uyardıktan Sonra Instagram’ını Özel Yaptı

Aktris Han Ye Seul’un ardından, ‘Garo Sero Enstitüsü’ YouTuber’ları (avukat Kang Yong Seok ve eski muhabirler Kim Se Ui ve Kim Yong Ho), aktris Kim Joon Hee üzerinde de kirleri olduğunu iddia etti.

3 Haziran’da söz konusu YouTube kanalı, aktris Kim Joon Hee’nin kocası hakkında da bilgileri olduğunu iddia etti. Kim Yong Ho, “Kim Joon Hee’nin kocasının son 10 yılı hakkında bilgi edindim.” dedi.

Kim Yong Ho, “Kim Joon Hee, 2 yıllık evliliğin ardından şarkıcı Jinu’dan boşandı ve 12 yıl sonra şu anki kocasıyla yeniden evlendi. Kocası şimdi Kim Joon Hee’nin çevrimiçi işini onunla birlikte yönetiyor. Instagram’a gidin ve sorun. Instagram hikayesine ‘Muhabir neden koca bir roman yazıyorsun’ yazacağım.

Kang Yong Seok, “Kocası gibi bir adam ortaya çıkarsa herkesin kalbi hızlı atmaya başlar. Kelimenin tam anlamıyla ondan 10 yaş daha genç görünüyor.” dedi. Kim Yong Ho, “Eh, kocasının fotoğrafını herkese açık hale getirdi. İlk başta nasıl tanıştıklarını kesinlikle biliyorum” dedi.

Kim Joon Hee, ünlü olmayan kocasıyla geçen yıl evlendi ve kocasıyla sosyal medyada aktif olarak çevrimiçi işini tanıtıyorlardı. Ancak kanal, canlı yayına girdikten sonra Instagram’ını özel yaptı.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu