Netizen

Hayranlar Shindong’un Taemin hakkındaki “Erkek mi kız mı olduğunu söylemek zor” açıklamasından sonra sinirlendi

Bu ayın başlarında SHINee’den Taemin üçüncü mini albümü ‘Advice‘ ile geri dönüş yaptı.

Hayranlar ve netizenler, idol şarkıcıyı benzersiz görselleri ve eksiksiz imaj değişikliği için övdü. Birçoğu, Taemin’in olgunluğunu müziğine ve müzik videosuna yansıdığı için ne kadar olgunlaştığından etkilendi.

22 Mayıs’ta Super Junior’dan Shindong, Taemin’in ‘Advice’ müzik videosuna tepki vermeye karar verdi ve bu Taemin’in hayranlarından tepki aldı. Diğer herhangi bir tepki videosu gibi, Shindong da videoyu izlerken oturdu ve fikir beyanında bulundu.

Video başlar başlamaz Shindong, Taemin’in dansından etkilenerek tepki verdi. “Taemin’in dansını her gördüğümde, çok…hızlı ileri alınmış gibi hissediyorum. Ah bu MV harika.” dedi.

Video boyunca, Shindong övgülerini esirgemedi. Ancak, bazı hayranlar Shindong’un bir yorumuyla sorun yaşadılar. Reaksiyon videosunun ortasında Shindong, “Bu kadar güzel bir görsele sahip, bu yüzden kadın dansçılarla birlikteyken bile onlarla iyi gidiyor” dedi ve Taemin’in androjen bir görünüme sahip olmasının avantajlarını övdü.

Övgü ve iltifat olarak söylemesine rağmen Shindong’un geri tepmesine neden olan cümle, “Erkek mi kız mı olduğunu anlamak zor…” demeye devam etti. Hızla, birçok Taemin hayranı, sözlerinin gereksiz olduğunu söyleyerek Shindong’u eleştirmek için sosyal medyaya gitti. Hatta Shindong’a karşı öfkelerini çıkarıp ona karşı küfürler söyleyenler bile vardı.

Ancak bazı netizenler, Shindong’a iftira atan bu hayranlardan bazılarının mantıksız olduğunu eleştirdi ve Taemin’e ilk kez çift cinsiyetli göründüğü söylenmediğine dikkat çekti.

Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

Jennie's M4A1

Adını yazsam sahilimin ıslak kumlarına...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu