K-LİSTE
Trend

En Çok İzlenen 10 Red Velvet Seulgi Fancam’i (& Onları Bu Kadar Harika Yapan Neydi)

O kelimenin tam anlamıyla mükemmel! 😍

Herhangi bir ReVeluv, Red Velvet Seulgi‘nin inanılmaz fancamlerine karşı koyabilir mi? YouTube’daki görüşlerine bakılırsa kesinlikle hayır. İşte Seulgi’nin tüm zamanların en çok izlenen fancamlerinden 10’u ve onları bu kadar tekrar izlenebilir yapan şeyler.

10.”Pe-A-Boo”

Red Velvet’in 2017 MBC Gayo Daejejeon’da şu anda 1,3 milyondan fazla izlenen “Peek-a-Boo” performansı 10 numarada yer alıyor. Videonun yorumları, hem Seulgi’nin dansı hem de canlı şarkı söyleme becerileri için övgüyle dolup taşıyor. Bir izleyici ona “gerçek bir oyuncu” dedi – her ReVeluv’un üzerinde anlaşabileceği bir şey.

9. “Bad Boy”

BOF Kapanış Konseri’nden Seulgi’nin “Bad Boy” fan kamerası şu anda 1,6 milyondan fazla izlendi. Fancam, Seulgi’nin “RBB” nin yayınlanmasından kısa bir süre önce yeni sarı saç stilini ilk kez sergilediğini göstermesiyle ünlüdür.

8. “Greedy”

1.6 milyondan fazla görüntülenen Seulgi’nin, Red Velvet üyesi Irene ile Ariana Grande’nin “Greedy” kapağındaki fancam sekizinci sırada yer alıyor. En ikonik ikili performanslarından biri olarak bilinen bu fancam, her zaman olduğu gibi seksi görseller, ateşli koreografi ve harika vokallerle her şeye sahip.

7. “Peek-A-Boo”

BOF Kapanış Konseri’nden bir başka Seulgi fancam, onu listeye sokuyor – “Peek-a-Boo”. 1,9 milyon görüntüleme ile bu fancam, “Peek-a-Boo”nun Seulgi’nin inanılmaz sahne yeteneğinin en iyi görüntülerinden biri olduğunu kanıtlıyor.

6. “Red Flavor”

LG V50 ThinQ Oyun Festivali’nden gelen bu “Kırmızı Lezzet” fan kamerası 2,2 milyonun üzerinde görüntüye sahip. Hayranlar ve hayran olmayanlar, Seulgi’nin aynı anda hem sevimli hem de karizmatik olma yeteneğini övdü ve büyüleyici sahne varlığıyla herkesin ona aşık olmasını sağladı.

5. “Greedy”

İlk beş, Seulgi’nin “Greedy” coverının bir başka fancamiyle başlıyor, bu sefer 2,5 milyondan fazla izlendi. Seulgi’nin zarif dansı, ekrandan başka bir yere bakmayı imkansız kılıyor ve karizması en üstteki kiraz.

4. “Bad Boy”

Seulgi’nin karizması, sahnedeki varlığı ve inanılmaz dansı, bu “Bad Boy” M COUNTDOWN fancamına 2,9 milyonun üzerinde görüntüleme getirdi. Videonun yıldız şarkıcıya ve dansçıya övgü dolu yorumlarıyla, Seulgi’nin herkesin onu ne kadar harika bulduğunu bilmesini umabiliriz.

3. “Power Up”

Seulgi’nin Incheon K-Pop Konserindeki “Power Up” fan kamerası 3,3 milyondan fazla izlendi. Karizmatik hareketlerine rağmen, “Power Up” performansları sırasında da inanılmaz derecede sevimli, bu yüzden hayranların bunu bu kadar çok izlemesi şaşırtıcı değil.

2. “Bad Boy”

Doğal olarak, “Bad Boy” da ilk üçe girer. Yongin Vatandaşlar Günü Festivali’ndeki bu fancam 3,8 milyonun üzerinde izlenmeye sahip. Burada hayranların dikkatini çeken şeylerden biri, Red Velvet’in bu boğucu R&B parçasını “Power Up” kıyafetleri içinde nasıl icra ettiği ve Seulgi’nin her şeye rağmen göz korkutucu sahne varlığıyla “Bad Boy” konseptinde nasıl başarılı olduğuydu.

1. “Rookie”

Ve 1 numara, 5,6 milyondan fazla görüntüleme ve sayma ile övünen bu “Çaylak” fan kamerasına gidiyor. Eğer biri senden Seulgi’nin yeteneklerini kısaca özetlemeni isterse, onlara bu videoyu göster. Dansından şarkı söylemesine ve karizmasına kadar her şey mükemmel, üçüncü neslin en iyi aslarından biri olduğunu kanıtlıyor.

Kaynak
koreaboo

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu