K-Magazin

Yayıncı Lee Hwi-jae, eşi Moon Jung-won’un kendini kadın gibi hissetmediğini söyleyerek dikkat çekiyor

JTBC’den “Can’t Be No 1”, 9’unda saat 22: 00’de yayınlanacak, Lim Mi-sook, Kim Hak-rae, Kim Ji-hye ve Park Joon tarafından düzenlenen ilk genel toplantının yerini açıklayacak.

“Can’t Be No 1” in son çekimlerinde Sook-rae ve Kim Park, saç toplama şefleri gibi özenle giyinmiş ziyafet salonunda toplandılar. Başkan Kim Hak-rae resmi bir tavırla “Yeni üyeler çekmek için bir yer hazırladık” diyerek beklentileri dile getirdi.

İlk yeni üye adayı komedyen Lee Sang-joon ortaya çıktı. Liderler Lee Sang-joon’u podyuma çıkardı ve kendisini tanıtmaya zorlayarak kahkaha attı.

Lee Hwi-jae, yeni üye için ikinci aday olarak geldi. Benzer şekilde, üyeler Lee Hwi-jae’yi onun tanıtımı ile bir üyelik anlaşması imzalamaya çağırdılar. Lee Hwi-jae, “Bu pozisyonda olduğumu bilmiyordum” diyerek utanç içinde kaçmaya çalıştı. Ancak kısa süre sonra yakalandı ve gruba katıldı.

Lee Hwi-jae’nin “büyük hayranı” Kim Ji-hye saçlarının dökülmesinden yakınıyor ve neden saç ekimi yaptırdığını sordu. Lee Hwi-jae itiraf ederek herkesi şaşırttı, “Eşim saç dökülme haplarının yan etkilerinden dolayı kendini kadın gibi hissetmedi.” dedi.

Son olarak saç dökülmesinin kralı Hong Seok-cheon ortaya çıktı. Üyeler Hong Seok-cheon’u coşkuyla karşıladılar. Hong Seok-cheon nihayet üye olarak katıldığında, toplantı yeri hararetle doluydu.

Aynı gün Lee Hwi-jae, Jung Joon-ha’nın saç ekimini ortaya çıkardı. Stüdyoda VCR izleyen Jung Joon-ha, “Aslında o çıktığında kalbim çarpıyordu!” Bu yüzden beni aradın “dedi. Park Joon-hyung bunu kaçırmadı ve Jung Joon-ha’nın üyelik sözleşmesindeki imzasını aldı ve bu onu güldürdü.

Bu arada, ilk genel saç toplantısı sitesi, 9’uncu (Pazar) saat 22: 00’de yayınlanacak olan JTBC’nin “Can’t Be No 1” adlı kanalında bulunabilir.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu