K-MagazinK-Pop

Grup TO1 (TOO) 20 Mayıs’taki Geri Dönüşleri İçin Planlayıcıyı Paylaştı

TO1 ilk mini albümü “RE: BORN” u 4’ün sabahı resmi sosyal ağ hizmetinde (SNS) yayınladı. Planlayıcının piyasaya sürülmesiyle birlikte, geri dönüş tarihini onaylayan TO1, Yeni şarkıları için beklentileri artırarak, daha fazla büyüme ve sınırsız kavramsal yeteneğin sinyalini veriyor.

Planlayıcıya göre, TO1 ilk albüm ön izlemesini 6 ve 12 Mayı’ta yayınlayacak. Parça listesi 13 Mayıs’ta yayınlanacak ve bireysel konsept fotoğrafları 10-16 Mayıs günleri arasında yayınlanacak.

Daha sonra ilk müzik videosu teaserını 17’sinde yayınlayacak, 18’inde albüm şarkıları önizlemesi videosunu paylaşacak ve ikinci müzik videosu teaser’ını 19 Mayıs’ta yayınlayarak geri dönüş ateşini devam ettirecek.

Daha önce, TO1 takım adını değiştirdi ve “Birlikte bir arada” anlamıyla yeni etkinliklerini duyurdu. Mart ayında TO1 olarak ilk mini albümünü çıkararak ve ilk resmi hamlesini “KCON: TACT3” sahnesiyle gerçekleştirdi. Bu yüzden tam teşekküllü faaliyetlerine devam etmesi bekleniyor.

TO1’in ilk mini albümü ‘RE: BORN’, 20 Mayıs’ta saat 18:00’de (Türkiye saatiyle öğlen 12.00’de) çeşitli müzik sitelerinde yayınlanacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu