K-Pop

Netizenler, JY Park’ın Sevimli Konsept Şarkılar Üretme Konusunda Harika Olduğunu Ancak Kız-Aşık Konsept Şarkılar İçin Uygun Olmadığını Söylüyor

JYP Entertainment’ın Wonder Girls, TWICE ve daha fazlası gibi çok sayıda başarılı kız grubu ürettiği biliniyor.

Eğlence şirketinin kurucusu JY Park, şu anda Japonya’da çeşitli rekorlar kıran popüler Japon kız grubu NiziU’nun yapımında da başarılı bir şekilde yer aldı.

Bu vakaların çoğunda, JY Park’ın ürettiği kız grupları, TWICE ve NiziU tarafından tanıtılan konsept gibi sevimli, kız gibi ve köpüklü konseptlerine büyük bir sevgi duydular. Bununla birlikte, Koreli netizenler, JY Park’ın sevimli konsept kız grupları oluşturmada usta olmasına rağmen, kız-aşık konseptini üretmede tam anlamıyla ustalaşmadığını söylüyorlar.

Pek çok netizen, ITZY’nin geçen ay piyasaya sürülen son albümü ‘Guess Who’ hakkında karışık duygulara sahip. Pek çok netizen, “MAFIA In the Morning” adlı başlık parçasına karışık tepkiler verdi, bazıları konseptin girl crush konseptinde iyi bir girişim olmadığını söylüyor.

Netizenler, JY Park’ın ürettiği şarkıyı tartışan bir çevrimiçi toplulukta yorum yaptı. Gönderide, içerik oluşturucu iki NiziU şarkısına yer verdi ve bu sevimli şarkılar için JY Park’ı övdü. Diğer Koreli netizenler, “NiziU’nun TWICE ile benzer bir konsepti var”, “Bence kesinlikle JY Park’ın sevimli kız grubu konseptleriyle iyi olduğunu düşünüyorum,” “Bu şarkılar oldukça iyi ama ITZY’nin yakın zamanda yayınladığı şarkıları sevmiyorum , “” Aslında bu şarkıları seviyorum, “” Bu çok TWICE vibe var, lol, “” Bence JY Park, kız aşkı konseptleriyle pek iyi değil “,” Bu, ITZY’nin şarkılarıyla çok zıt, “” Onun kızı ezilme kavramlarının üzerinde çalışılması gerekiyor, “ve” Bence JY Park, kız ezmek kavramları söz konusu olduğunda çok eski tarz bir imaja sahip. “

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu