K-Pop

Brave Girls? IU? Melon Listesinde Yıl Sonunda Hangi Şarkı 1. Bitirecek?

2021, Brave Girls’ün 2017 şarkısı “Rollin” ile tarihi yeniden yazdığı ve çeşitli müzik listelerinde gecikmeli olarak 1 numaraya ulaştığı tahmin edilemez bir yıl oldu. IU’nun “Celebrity” gibi bu yıl piyasaya sürülen başka çeşitli hit şarkılar da var.

Şimdiye kadar, IU’nun “Celebrity” ve Brave Girls’ün “Rollin” adlı şarkısı, Melon’un 2021’deki birikmiş akış sıralamasında sırasıyla birinci ve ikinci sırada yer alıyor. Bir çevrimiçi topluluktaki netizenlere göre, bu iki şarkı, bitmesi en muhtemel şarkılar. Yıl sonunda 1 numarada Kavun haritası.

Netizenler, “Brave Girls’ü 1 numarada bitirmesi için gerçekten tezahürat yapıyorum,” “IU’yu seviyorum ama bu yıl Brave Girls için tezahürat yapmak istiyorum çünkü onlar bunu hak ediyor,” “IU’nun kazanmasını istiyorum,” “Bence Brave Girls bu yıl sonu 1 numarayı hak ediyor,” “Yaz mevsiminde Brave Girls’ün şarkısını daha fazla insanın dinleyeceğini düşünüyorum çünkü bu bir yaz şarkısı,” “Rollin muhteşem”, “BTS’in yaklaşan şarkısı daha yüksek bitirmek için bir şans var, lol “” ‘Rollin’in bu kadar rütbeye ulaştığına inanamıyorum “ve” Ben gerçekten onların hayranı değilim ama Brave Girls için tezahürat yapıyorum. “

Yıl sonunda 1 tane Melon haritasında kimi görmek istersiniz?

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu