K-Pop

Brave Girls? IU? Melon Listesinde Yıl Sonunda Hangi Şarkı 1. Bitirecek?

2021, Brave Girls’ün 2017 şarkısı “Rollin” ile tarihi yeniden yazdığı ve çeşitli müzik listelerinde gecikmeli olarak 1 numaraya ulaştığı tahmin edilemez bir yıl oldu. IU’nun “Celebrity” gibi bu yıl piyasaya sürülen başka çeşitli hit şarkılar da var.

Şimdiye kadar, IU’nun “Celebrity” ve Brave Girls’ün “Rollin” adlı şarkısı, Melon’un 2021’deki birikmiş akış sıralamasında sırasıyla birinci ve ikinci sırada yer alıyor. Bir çevrimiçi topluluktaki netizenlere göre, bu iki şarkı, bitmesi en muhtemel şarkılar. Yıl sonunda 1 numarada Kavun haritası.

Netizenler, “Brave Girls’ü 1 numarada bitirmesi için gerçekten tezahürat yapıyorum,” “IU’yu seviyorum ama bu yıl Brave Girls için tezahürat yapmak istiyorum çünkü onlar bunu hak ediyor,” “IU’nun kazanmasını istiyorum,” “Bence Brave Girls bu yıl sonu 1 numarayı hak ediyor,” “Yaz mevsiminde Brave Girls’ün şarkısını daha fazla insanın dinleyeceğini düşünüyorum çünkü bu bir yaz şarkısı,” “Rollin muhteşem”, “BTS’in yaklaşan şarkısı daha yüksek bitirmek için bir şans var, lol “” ‘Rollin’in bu kadar rütbeye ulaştığına inanamıyorum “ve” Ben gerçekten onların hayranı değilim ama Brave Girls için tezahürat yapıyorum. “

Yıl sonunda 1 tane Melon haritasında kimi görmek istersiniz?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu