K-Pop

ITZY’nin yeni şarkısı “Mafia in the morning” ile Spotify’ın küresel listesinde beşinci sırada yer aldı.

Spotify, 4 Nisan sabahı (Kore saati) 30 Nisan – 2 Mayıs tarihleri ​​arasında en son çıkan şarkılarını temel alan bir grafik yayınladı. ITZY, yeni mini albümü “GUESS WHO”nun başlık şarkısıyla Top 10 Global Song Debuts listesinde beşinci sırada yer alırken dikkat çekti.

ITZY, her gün kendi rekorlarını yeniden yazarak küresel yükseliş trendini kanıtlıyor. Daha önce, 30 Nisan’da dünyanın en iyi 200 listesinde 79. sıraya girdi. Ağustos 2020’de yayınlanan “Not Shy” listesinin 82. sıradaki rekorunu kolayca geride bıraktı ve olağanüstü varlığını göstererek 2 Mayıs’ta listede 66. sırada yer aldı.

30’unda saat 13:00’de yayınlanan yeni şarkı müzik videosu, yayınlandıktan üç gün sonra 3 Mayıs’ta öğleden sonra 02:03 civarında 50 milyon YouTube görüntülemesi elde etti. Bu, Mart 2020’de piyasaya sürülen “WANNABE” tarafından kaydedilen 5. sıradaki 39 dakikalık rekorun 47 saat ilerisinde, kendi en kısa atılımı ve ITZY’nin tüm zamanların müzik videoları arasında en hızlı şekilde 100 milyon görüntülemeye doğru ilerliyor .

Takımın gücüne ve performansına odaklanan çeşitli içerikler sunarak dünya çapındaki hayranların kalbini çalıyorlar. ITZY’nin resmi YouTube kanalında 3. gece yarısı yayınlanan ‘ITZY’ dans pratiği videosu “Dance Practice (Moving Ver.), Yayınlanmasına 12 saatten kısa bir süre kala, 11:00 civarında 1 milyon görüntülemeyi aştı ve gece yarısı “GÜNDÜZ & GECE” versiyonu için ek koreografi videoları yayınlayarak büyük tepkiler aldı.

Bu arada ITZY, yurtiçi ve yurtdışındaki hayranlarıyla buluşmak için yerli müzik programları da dahil olmak üzere çeşitli YouTube içeriklerinde ve eğlence programlarında yer alacak. Müzik videosu tepkisinin bir videosunu yüklerseniz, bir piyango yoluyla kazananları seçerek ve ITZY üyelerinin buna kendilerinin tepki vermesi için yeni promosyonlar düzenleyerek hayranlarla etkileşimi en üst düzeye çıkarmış olursunuz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu