K-Medya

Ünlü Seçme Programıyla Adını Duyuran Rapçi, Evinde Büyük Miktarda Uyuşturucu Madde Aldığı İddiasıyla Polis Soruşturması Altında

Rapçi, takip edildiğini ve hayranlarının endişelerini bildirirken yakalandığını söyleyen sosyal medya hesabına bir gönderi yayınladı.

MBN ve Yonhap News TV, 3 Mayıs’ta haberde, adını bir hip-hop yarışma programında duyuran ünlü rapçi A’nın son zamanlarda evinde büyük miktarda uyuşturucu madde aldığını ve polis soruşturması altında bulunduğunu bildirdi. Haberlere göre, A, evinin önünde sosyal medyasında birisinin onu takip ettiğini söyleyen bir gönderi paylaştı ve hayranlarının onun için endişelendiği için polise bildirdi.

Bir rapor aldıktan sonra sevk edilen Seul’deki Gwanak Karakolu, evde çok miktarda narkotik uyuşturucu aldığını doğruladı ve onları tutukladı. Polis rapçinin durumunu kontrol etti ve onu yakındaki bir hastaneye nakletti.

Medya ayrıca tutuklama sırasında kendilerini gösteren bir CCTV videosu yayınladı. Yayınlanan videoda, Seul, Sillim-dong’daki bir yerleşim bölgesinde bir dizi devriye arabası bir ara sokağa giriyor ve kısa süre sonra bir ambulans geliyor. Villanın içinde bir adam gözaltına alınıyor.

Seul’deki Gwanak Polis Karakolu, Yonhap News TV’ye, sevk sırasında normal konuşmanın imkansız olduğunu ve olay yerinde depresyon tedavisi için çok sayıda psikotropik ilaç zarfı bulunduğunu söyledi. Polis, A’nın reçeteyi aldıktan sonra ilacı alıp almadığını veya ne zaman ve ne kadar süreyle aldığını araştırıyor.

Bay A’nın, ekibindeki rapçilerle yakın zamanda yaşadığı bir çatışma nedeniyle çok sayıda narkotik ilaç aldığı biliniyor. A ayrıca sosyal medya hesabına aşırı seçimler öneren bir mesaj yayınladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu