MV

Şarkıcı Chung Dong-won, Parlak Enerjiye Sahip Bir Konsept Fotoğrafı Yayınladı

Jeong Dong-won, yeni dijital single’ı “The Best in My Heart”ın ikinci resmi fotoğrafını 30 Nisan’da resmi sosyal medya hesabında yayınladı. Fotoğrafta Jeong Dong-won, aynı stile sahip tamamen farklı bir atmosfer yaratan iki cazibeyi sergiledi.

İlk olarak, Jeong Dong-won yakışıklı görünümünü göstermek için gömleğini bir bebek perma saçıyla kombinledi.. Kırmızı ışıkta Jeong Dong-won, mizahi bir görünüm ve doğal bir pozla daha olgun bir kişi atmosferi yakaladı.

Başka bir fotoğrafta parlak çocuksu bir görünümle farklı bir atmosfer yarattı. Bahar sezonu hissini limon rengi bir tulumla ifade eden Jeong Dong-won sadece bakarak keyifli bir enerji verdi.

Yeni şarkı “The Best in My Heart” Jeong Dong-won’un neşeli cazibesini yansıtıyor. “Mr. Trot”ta Jeong Dong-won, yeni şarkısıyla “Teen Trot” adlı yeni bir alanı keşfedecek.

Jeong Dong-won, gençlik yıllarında TV Chosun eğlence programı “Mr. Trot” da inanılmaz şarkı söyleme yeteneği nedeniyle sevildi. Daha sonra “Pongsoonga School” ve “Song Request – Call Center of Love” da rol aldı ve “Let’s be filial piety” ve “Kkondae Intern” dramalarının dizi müziklerine katılarak aktif faaliyetlerine devam etti.

Jeong Dong-won’un yeni şarkısı “The Best in My Heart”, önümüzdeki ayın 5’inde saat 18:00’dan önce çevrimiçi müzik sitesinde yayınlanacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu