K-Medya

“Park Na-rae’nin Cinsel Taciz Tartışması Bir Cezai İşlem Gerektiriyor”

Komedyen Park Na-rae aleyhine yapılan bir şikayetin ortasında, ajans polis soruşturmalarına sadakatle katılacağını söyledi.

JDB Entertainment ajansından bir yetkili 30 Nisan’da The Fact’e, “Park Na-rae ile ilgili bir şikayetin alındığının farkındayız. Henüz polis tarafından sorgulanmadık, ancak elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Gelecekte herhangi bir istekte bulunabilirsiniz.” dedi.

“Bir kez daha, birçok yönden rahatsız ettiğim için özür dilerim.”

Günün erken saatlerinde, Seul’deki Gangbuk Polis Karakolu, Kookmin Gazetesi aracılığıyla yakın zamanda Bilgi ve İletişim Ağı Yasası uyarınca yasadışı bilgi dağıtımı suçlamasıylaPark Na-rae hakkında soruşturma talep eden bir şikayeti aldı. Polisin suçlayıcıyla ilgili soruşturmayı tamamladığı bildirildi. Ayrıca söz konusu videoya bakarak ceza cezasının mümkün olup olmadığını incelemeyi planlıyor.

Park Na-rae, son zamanlarda internet eğlence programı “Hi I Na-rae”de cinsel şakaları ve üst düzey davranışlarıyla cinsel taciz konusunda tartışmalara yol açtı. Eleştiriler arttıkça, yapım ekibi videoyu sildi ve program kaldırıldı.

Park Na-rae ayrıca, “Kendimi nasıl ifade edeceğimi daha fazla düşünmem gerektiğine çok üzülüyorum. Bana güvenen ve destekleyen birçok kişi için üzgünüm” dedi. “Videoyu izleyenlere rahatsızlık verdiğim için özür dilerim.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu