K-Pop

Koreli Hayranlar Park Jin Young’un Kız Grupları İçin Şarkı Yazmayı ve Üretmeyi Durdurmasını İstiyor

Şarkılarının olmadığı bir dünya hayal edebiliyor musunuz?

JYP Entertainment kurucusu ve CEO’su Park Jin Young, şaşırtıcı bir nedenle manşetlere girmeye başlıyor.

Park Jin Young, ITZY‘nin en yeni şarkı düşüşünün ardından sosyal medya hesaplarında olumsuz yorumlar almaya başladı. ITZY, merakla beklenen GUESS WHO adlı mini albümlerini yeni yayınlarken, Koreli hayranların tepkisi beklendiği kadar hoş olmadı. Başlık parçaları “In The Morning” ile ilgili fikir ayrılıkları yaşayan Koreli ITZY hayranları, hayal kırıklıklarıyla Park Jin Young’un Instagram hesabına akın etmeye başladı. Yorumların çoğu, kız grubu şarkılarının yaratımlarına katılmayı bırakmasını istedi.

  • “Jinyoung-hyung nim, umarım ITZY şarkıları yazmayı bırakırsın … bunlar çok yapışkan.”
  • “Lütfen ellerinizi ITZY’nin şarkılarından çıkarın. Sözler çok eski … “
  • “Cidden, ITZY’nin şarkı sözlerini yazarken ne düşünüyordun?”
  • “Şarkı sözü yazmayı bırak.”
  • “Lütfen ITZY’ye iyi şarkılar verin ……”
  • “Lütfen kız grupları için şarkı sözü yazmayı bırakın lütfen. Geçen yıldan itibaren taktaktak ssakssakssak (“Not Shy” den şarkı sözleri) ile başlayarak ITZY’nin muhteşem geleceğini mahvediyorsunuz. Bunu neden yapıyorsun.”
  • “Lütfen ITZY şarkıları yazmayı bırakın. Gerçekten kötüler. Son albümden başlayan sözler, sözüm yok. “

Park Jin Young’dan şarkı üretimini durdurmasını isteyen bu yorumlar sadece Instagram hesabında değil, Güney Kore’deki farklı çevrimiçi topluluklarda görülebilir. Bu, Park Jin Young’ın şarkı yazması ve yapımcılık yetenekleriyle aldığı bir önceki övgü nedeniyle sürpriz oldu. Miss A‘dan “Bad Girl, Good Girl”, Sunmi‘den 24 Hours”, I.O.I‘den “Very Very Very”, TWICE‘dan “More & More” ve daha fazlası gibi hit şarkıların beyni. Yetenek yaratan ve koreografi becerileri yaratan şarkısı, gruplarının başarılarının arkasındaki neden olarak takdir edildi.

ITZY’nin en yeni albümüne katılımı için şu anda aldığı talepler ilklerden biri, çünkü bu, Park Jin Young’dan 28 yıllık kariyerinde prodüktörlüğü bırakması ilk kez isteniyor olabilir. JYP Entertainment kurucusu daha önce tepkilerin ve eleştirilerin merkezi olsa da, şarkı yazma ve yapımcılık yetenekleri neredeyse her zaman el değmemişti.

Koreli hayranlar ITZY’nin geri dönüş şarkısından pek etkilenmezken, uluslararası hayranlar bu eğlenceli melodiye duydukları sevgiyi ifade ediyor. ITZY, geri dönüşünün ardından Twitter’da dünya çapında trend oldu ve başarılı bir dönüşün sinyalini verdi.

ITZY, GUESS WHO adlı mini albüm geri dönüşleriyle büyük bir sıçrama yaptı. Geri dönüş şarkıları “In The Morning” i aşağıdan kontrol etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu