MV

Oyuncu Kim Sun-ho, Epitone Project Grubu İle Bir Şarkı İşbirliği Gerçekleştiriyor

Salt Entertainment ajansı 30 Nisan’da, Kim Sun-ho’nun Epitone Project Grubu ile birlikte çalıştığı şarkıyı 6 Mayıs 18:00’de çıkaracağını söyledi.

Not: Kim Sun-ho önceden Epitone Project grubunun ‘Insomnia’ klibinde görsel olarak ter almıştı.

Ortak yapım olan şarkı “Why It’s You” parlak bir akustik sese sahip yumuşak bir pop şarkısıdır. Ve bu şarkı Kim Sun-ho’nun tatlı vokalini içeriyor. Şarkı sözlerini Epitone Project yazdı, besteledi ve üretti. Kim Sun-ho ise şarkı yazımına katıldı.

Müziğin çıkışıyla ilgili haberlerden sonra, bahar güneşi ile dolu bir tanırım görüntüsü de yayınladı. Açık mor çiçekler ve yapraklar arasından, Hanok’un (Geleneksel Kore Evi) ahşap eşiğinde oturan ve bir yere bakan Kim Sun-ho görüntüsü içeriyor. Şarkının bizi sanki yaz güneşine ve havasına hazırlıyor gibi bir his veren tanıtım görüntüsü, hayranları merak içerisinde bırakıyor.

Geçtiğimiz yıl yayınlanan  Epitone Project’in ‘Insomnia’ klibinde oyuncu Kim Sun-ho ile yapılan işbirliği, birlikte müzik yapılmasına sebep oldu. Bizi her zaman destekleyen hayranlarımız için hediye olarak bir şarkı hazırladık. Bu Şarkı oyuncu Kim Sun-ho’nun kalbiyle hazırladığı bir hediyedir. Bu yüzden umarım mutlu bir şekilde bu hediyeyi kabul edersiniz.

-Salt Entertainment

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu