K-MagazinK-Medya

Eski AOA Üyesi Mina, Kendine Zarar Verdiği Zararın Fotoğrafını Yayınladı ve Nefret Edenlere Seslendi

UYARI: Fotoğraf grafiktir.

! İçerik Uyarısı !
Bu makale, bazı okuyucuları rahatsız edebilecek intihar veya kendine zarar verme açıklamaları içerir.

Eski AOA üyesi Kwon Mina kendine zarar veren yaralarının grafik bir fotoğrafını yayınlayarak kendisine saldırmaya devam eden nefretleri seslendi.

Mina, çevredeki zeminde kan izleri bulunan bir bilek yaralanmasından kaynaklanan kanlı bir elin fotoğrafını yayınladı. Gönderi paylaşıldıktan yaklaşık bir saat sonra kaldırıldı. Fotoğrafın ne zaman çekildiği bilinmemekle birlikte, kendisine kötü niyetli mesajlar göndermeye devam eden hainlere seslenen bir başlık ekledi.

“Neden mi bu kirli? Bu senin mideni bulandırıyor mu? Söylediğin her söz, sonunda bunu yapmamı sağlıyor. İntihar gösterisi mi? Sadece biraz sempati duymam için söylüyorsun. O zaman bana biraz sempati ile yaklaş.”

“Bir psikiyatriste görünmek mi? 10 yılı aşkın süredir bir tanesine görünüyorum. Neden delirdiğimi biliyor musun? Sen hiç benim yerimde bir gün yaşadın mı? Benim hakkımda hiçbir şey bilmiyorsun, ama yine de üstüme çıkıp beni parçalıyorsun. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum ama bir aptal gibi yaşıyorum.”

– Mina

Mina, Temmuz 2020’de AOA üyelerinin grupta geçirdiği süre boyunca kendisine zorbalık yaptığını iddia eden bir gönderi yükledi. AOA’yı, özellikle Jimin, Seolhyun ve FNC Entertainment’ın CEO’sunu hedef alan gönderiler yapmaya devam etti. İlk suçlamalardan aylar sonra bile, Mina tüm bunları dikkat çekmek için yaptığını iddia eden mesajlar alıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu