K-Magazin

KANG DANIEL Solo Albümü 300.000 Kalple 8. Sırada Yer Alıyor

Şarkıcı Kang Daniel ateşli rekor gücünü gösterdi.

Kang Daniel 13 nisanda üçüncü mini albümü “YELLOW”u çıkardı. Albüm, 20’sinde Hanteo Chart’ta 316.542 kopya sattı. Albüm, piyasaya sürülmesinin ilk haftasında single’lar arasında sekizinci sırada yer aldı.

Kang Daniel, solo çıkışından bu yana dört albümün hepsi birden damga vurdu. “Color on me”, “CYAN”, “MAGENTA” ve “Yellow” tüm zamanların en iyi 10 solo şarkıcısı arasında yer aldı.

“Connect Entertainment”, “Yellow”un ilk 300.000 kaydında, “Daha anlamlı çünkü Kang Daniel, müzikal deneylere ve mesaj dağıtımına ağırlık veren bir sanatçı.” dedi.

‘Yellow’, alternatif R&B peşinde olan bir albüm. Kang Daniel, ikiyüzlülük, tersine çevirme ve çelişki gibi ağır mesajları sarıya koydu. Ayrıca her bölüme rock unsurları eklenmesiyle karakterize etti.

Başlık parçası “Antidote” dir. Kang Daniel, “Şarkının mesajı çığlık atıyor” dedi. “Var olmayan bir şeyi bulmanın çelişkisini tasvir etmek istedim.” dedi.

“Antidote” un müzik videosu da iyi karşılandı. 12 saatte 10 milyon görüntüleme ve 40 saatte 20 milyon görüntüleme kaydetti. Yayınlanmasından bu yana sadece dört gün içinde 30 milyon görüntülemeye ulaştı. Bu aynı zamanda kendisi için bir rekor oldu.

Bu arada Kang Daniel Çarşamba günü “Antidote”un özel bir performans videosunu yayınladı. Normal performans videolarından farklı olarak müzik video kalitesinde dikkat etti.

Yoluyla
naver

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu