K-Magazin

Eski ‘Boni Hani’ Yıldızı Kim Chaeyeon, 2 Yıl Sonra Komedyen Choi Young Soo’nun Fiziksel Saldırı Suçlamalarından Şahsen Bahsetti

19 Nisan’da, EBS programı ‘Talk! Konuşun! Boni Hani ‘, Kim Chaeyeon, olayların manşetlere taşınmasından 2 yıl sonra fiziksel saldırı tartışmasından bahsetti.

Daha önce 2019 yılının Aralık ayında, bazı izleyiciler ‘Boni Hani’nin oyuncu kadrosundan komedyen Choi Young Soo’yu Chaeyeon’a vurmak ve ona karşı kaba sözler söylemekle suçladıktan sonra tartışma alevlendi. Bununla birlikte, ‘Boni Hani’nin prodüksiyon kadrosu ve o sırada Chaeyeon’un ajansı da dahil olmak üzere ilgili tüm taraflar suçlamaları yanlış olarak reddetti.

Şov, Chaeyeon ajansları, komedyen Choi Young Soo ve daha fazlası tarafından şiddet veya sözlü taciz olmadığını açıklığa kavuşturmak için birçok girişimde bulunulmasına rağmen, eleştiriler ‘Boni Hani’ üretimi geçici olarak durdurmak zorunda kalana kadar devam etti ve her iki komedyen Choi Young Soo ve Park Dong Geun gösteriden ayrıldı ve tüm promosyonlarını durdurdu.

Şimdi, yaklaşık 2 yıl sonra, ‘Boni Hani’den Chaeyeon, kişisel Instagram’ı üzerinden konuşmaya ve hikayenin kendi tarafını paylaşmaya karar verdi. Aşağıdaki ifadesini okuyun.

“Hello, this is Kim Chaeyeon.

Öncelikle, bu kadar uzun bir zaman geçtikten sonra bu yazıyı çok geç yazdığım için içtenlikle özür dilerim. 2019’dan başlayarak, eğitim programı setinde pek çok harika insanla çalışabildim ve oyuncularla ve ekiple çalışmak gerçekten bir onur ve zevkti. Personelin ve oyuncu kadrosunun özenli tavsiyeleri sayesinde çok şey öğrenip bir birey olarak büyüyebildim ve programı başarıyla tamamlamayı başardım. Tüm oyuncu kadrosundan Choi Young Soo-nim, bana yardımcı olan ve bana özellikle iyi davranan oyunculardan biriydi ve hala onunla çok iyi ilişkiler içindeyim. İçtenlikle herkesin şu gerçeği bileceğini umuyorum: 2019’un sonlarında meydana gelen olaylardan asla zarar görmedim. Ancak, pek çok insanın yanlış anlamasına neden olan uygunsuz davranışlarım ve şaka davranışlarım için izleyicilerden özür dilerim.bir kamu figürü olarak düzgün ve sorumlu davranmalıydım. Bundan sonra daha sorumlu davranacağım.

Şimdi, eski ajansımın geçmiş açıklamasından çok sonra, hikayenin yalnızca kişisel tarafımı paylaşabildiğim için içtenlikle pişmanım. Umarım artık yanlış anlaşılmalar olmaz. Son olarak, ‘Boni Hani’yi sonuna kadar izleyen tüm izleyicilere teşekkür ederim. “

Bu arada, EBS’nin ‘Konuşması! Konuşun! Boni Hani ‘bu yılın Mart ayında sona erdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu