K-Magazin

AKMU’dan Suhyun, Müzik Endüstrisinden Emekli Olmayı Düşündüğünü İtiraf Etti

AKMU’dan Suhyun, müzik endüstrisinden emekli olmayı ciddi şekilde düşünmesine neden olan zor bir dönemden geçtiğini itiraf etti.


Suhyun, JTBC’nin yeni varyete şovu ‘Hooray for Independence’de yer alıyor ve yeni bölümde bir çöküş döneminden geçtiğini söyledi. “Geçen yıl gerçekten yapmak istediğim bir şey yoktu. Yöneticime her gün emekli olacağımı söyledim.” Dedi.


Genç sanatçı ayrıca, “Bir çöküş döneminden geçtiğimi düşündüm, bu yüzden birçok kıdemlime danıştım.” Dedi. Suhyun daha sonra IU ve Yoo Hee Yeol’un ona iyi tavsiyelerde bulunarak zor zamanlarda ona yardım ettiğini söyledi

Suhyun, “IU aslında benim yaşımdayken benzer bir dönemden geçtiğini bana açıkladı, bu yüzden çöküşünü atlatabildiği için umudum vardı. Ve Yoo Hee Yeol bana kasvetli gözlerle baktı ve bana dedi müziği bırakırsam üzücü olur. ” “Benim gibi gençleri görmekten mutlu olduğunu söyledi ve müziği bıraktığımı görünce kalbinin kırılacağını söyledi. Çok üzüldüğünü görünce gerçekten değerli olduğumu hissettim.”

“Sanırım o ciddi dönemi geride bıraktığımı düşünüyorum. Bağımsız hale geldikten ve her şeyi 1’den 10’a kadar kendi başıma yaptıktan sonra birçok şeyin üstesinden gelebildiğimi düşünüyorum. iş ve kişisel yaşam. “

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu