MV

GUESS WHO Şarkısı İçin ITZY’den Lia’nın Bireysel Tanıtım Videosu Yayınlandı + Esrarengiz Çekicilik

ITZY’den Lia’nın esrarengiz çekiciliğe sahip bireysel tanıtım videosu yayınladı.

19 Nisandan beri ITZY, resmi sosyal medya kanalında yeni “GUESS WHO” şarkısının kişisel içeriklerini açarak geri dönüş ateşini artırıyor.

Lia, Yeji’den sonra ikinci ana karakter olarak Baton’u devraldı ve 20 nisan gece yarısı “NİGHT” versiyonu için teaser görüntüleri ve videolar yayınladı.

Ve aynı gün öğle saatlerinde “DAY” versiyonu için görüntüler ve videolar yayınladı.

Lia, “NIGHT” versiyon fotoğrafında banghair, dumanlı makyaj ve cesur metal aksesuarlarla renkli görsellerini sergiledi ve karşısındaki kişiye nüfuz eden yoğun gözleriyle izleyicileri tamamen büyüledi.


Video teaser’ında gizemli bir telefon aldı ve ciddi bir gülümsemeyle merak uyandırdı.

Ancak “DAY” imajı yeni bir sayfayı yeni bir görünüme dönüştürdü.

Elinde bir video oyun konsolu ile bir yere bakarken, video teaser yüzünün yarısını kapattı ve ince bir atmosfer yaratarak yeni albümün konsepti hakkında sorular uyandırdı.

ITZY, Ocak ayında çıkardığı ilk İngilizce dijital şarkısı “Not Shy (English Ver.)”da dahil olmak üzere, küresel izleyicilerle iletişim kurabilen çeşitli içeriklerde yer alarak tam anlamıyla küresel bir adım attı. 30 Nisan’da dünya çapında eşzamanlı olarak yayınlanacak olan yeni mini albümleri “GUESS WHO” ile küresel nüfuzlarını kademeli olarak genişletmeyi planlıyorlar.

Albümün başlık şarkısı JYP Entertainment’ın temsili yapımcısı Park Jin-young, Earattack, KASS, Danke ve LYRE tarafından tamamlandı.

Kaynak
psyon@mk.co.kr

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu