K-Magazin

Nam Chang-hee Ve Jo Se-ho’ya Karşı Gizli Samimiyet

Teknisyenler ilginç hikayeler anlatıyor.

SBS Plus, 19 Nisan’da yayınlanacak olan” Kang Ho-dong’un pirinç kalbi ” nde teknisyenler yer alacak. Gösterinin, Yoo Jae-seok’un büyük şansını tespit eden bir teknik olan Oh Wang-geun, Corona’yı tahmin eden buğulanmış bir patron olan Oh Young-joo, Peng-soo’nun başarısına danışan bir Taro ustası olan Lee Sang-wook ve eski bir patenci olan Choi Won-hee olarak dikkat çekmesi bekleniyor.

Lee Sang-wook, aktris Han Ji-min ile unutulmaz ilişkisini ortaya koyuyor. Geçmişte bir tarot olarak bir etkinlikte Han Ji-min ile tanıştığını söyleyen Lee Sang-wook, taro’yu gördükten sonra iletişim bilgilerini istediğini söyleyerek herkesi kıskanıyor. Bununla birlikte, Han Ji-min’in saçma nedenlerle tek bir bıçakla bir teklifte bulunmayı reddetmesinin hikayesi kahkaha çekiyor.

MC Nam Chang-hee onlara kaderlerini soruyor. Buna karşılık, Oh Young-joo ve Lee Sang-wook, Nam Chang-hee’nin en iyi arkadaşı Cho Se-ho’ya karşı gizli samimiyetine işaret ediyor ve Nam Chang-hee’nin neden çıkamayacağını ortaya koyuyor. Ayrıca 2021’in ikinci yarısında eğlence endüstrisinin kazananlarını da tahmin ediyorlar.

Bu gün show da şans nasıl bir şans dışarıya eylemler ortaya çıkaracaktır. Şamanın kendisinin ortaya çıkardığı kaderi değiştirecek olan yaşamın sırrı, saat 9’da 19’da “Kang Ho-dong’un pirinç kalbi” nde bulunabilir.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu