K-Medya

Lee Hyun-bae Bugün Otopsisi Oldu… Öz Kardeşim Her Zaman “Benim Hatamdır”

Kalp krizi nedeniyle gözlerini kapatan 45 RPM üyesi Lee Hyun-bae’nin ölüm nedenini belirlemek için otopsi yapılacak.

Kardeşi DJ DOC Lee Ha-neul, 19’unda, otopsi Lee Hyun-bae’nin ölümünün kesin nedenini doğrulayacak. Lee Hyun-bae’nin bir teslimat motosikletinde yarı zamanlı çalışırken büyük bir kaza geçirdiği ve parası olmadığı için MRI bile çekemediği bildirildi.

Lee Ha-neul, “Motosikletimi tehlikeli olduğu için durdurdum, ancak gizlice bir kaza geçirdim ve benden sakladım. Dün öğrendim. O zaman bilmiyordum” dedi Instagram Live’da. önceki gün. İlk şey (kardeşimin öldüğü) yoksulluk içinde yaşamak benim suçum. Bu benim hatam, “diye kendini suçladı.

Bu süreçte Lee Ha-neul, Kim Chang-yeol’a olan öfkesini de açığa çıkardı. İkinci neden ise Kim Chang-yeol. Kim Chang-yeol, üyelerle birlikte satın aldığı konuk evini yeniden şekillendirerek kar etmek istedi. Sonra Jae-yong dışarıda bırakıldı ve Hyun-bae evini sattı ve Jae-yong’da hisse almak için Jeju’ya geldi. Sonra Kim Chang-yeol, düğünümde pahalıya mal olduğu için iç mekanı ödeyemeyeceğini söyledi. Kardeşim zaten emekli maaşı alıyordu. Sonunda Hyun-bae inşaat için para ödemeden Jeju’da yaşamaya başladı. Hyunbae, kardeşim öldü. Jeju’da yalnız. “Başka bir neden ararsam, bu benim hatam ve tek kişi Kim Chang-yeol.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu