MV

Highlight’ın Yeni Şarkısı “The Blowing” Fragmanı Yayınlandı

Highlight grubu geri dönüş için coşkuyu artıran bir fragman videosu yayınladı.

Highlight, 19’unda resmi sosyal medya hesabında yeni mini albümü “The Blowing” in bir fragman videosunu yayınladı.

Yayınlanan fragmanda, birbiri ardına takım elbise giymiş Son Dong-woon, Lee Ki-kwang, Yoon Doo-joon ve Yang Yo-seop gösterildi. Bir yerde toplanan üyeler, ortada yuvarlak bir masa ile otururken birbirlerine bakanların merakını uyandırdı.

Videonun sonunda Lee Ki-kwang nefesini verdi ve masanın ortasında yüzen model gemi yavaşça hareket etti ve tüm aktiviteyi vurgulamak için bir başlangıç ​​olduğunu ima etti. Eşsiz bir renge ve duyumsal görsel güzelliğe sahip olan fragman, uzun süredir öne çıkan hayranların merakını uyandırarak geri dönüş beklentilerini artırdı.

“The Blowing”, Kasım 2018’de yayımlanan özel albümü “OUTRO” dan bu yana iki buçuk yıl sonra Highlight tarafından yayınlanan ilk yeni albüm ve üç yıl yedi ayda bir bütün olarak çıkan ilk albüm.

Öne çıkanlar; albüm önizlemeleri, şarkı sözü öne çıkanları, konsept fotoğrafları, parça listeleri, önemli anlar karışıklığı ve müzik videosu teaser videolarını sırayla yayınlayarak Shinbo ile ilgilenmeye devam edecek. Halkın dikkati, karavana daha yakışıklı bir görünüm kazandıran vurgunun hareketine odaklandı.

Bu arada, “The Blowing” 3 Mayıs akşamı 18.00’de çeşitli çevrimiçi müzik sitelerinde yayınlanacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu