K-Magazin

“33 Kilo Verdim” Lee Young-hyun’un 5 Yıl Sonra Geri Dönüşü ‘Come To Me’

Şarkıcı Lee Young-hyun beş yıl sonra yeni şarkısı “Come to Me” ile geri dönecek.

Lee Young-hyun’un 19.00’da saat 18.00’de çıkacak olan yeni şarkısı “Come to Me”, Lee Young-hyun tarafından “Yarın” için en içten kalbini ve onu bekleyen heyecanı içeren bir balad olarak yazıp besteledi sert ve sert “Dün” ve istikrarsız “Bugün”.

Lee Young-hyun’un otobiyografik hikayesini dürüstçe anlatan benzersiz duygusal ama dinamik vokalleri ve sözleri dinleyicileri etkiliyor. Özellikle şarkının konusu olan “Umutsuz” un çeşitli yorumlanmasına imkan veren ve kişinin doruklarını aşan çaresizliğinin sonunda sonunda istediğini elde edecek gibi görünen ezici melodi, birçok insana şifa veriyor.

Özellikle bu albümün, hit şarkıları “Yeon”, “Giving Up” ve “After Giving Up” ın yapımcılığını üstlenen Lee Young-hyun tarafından yazılmış olması dikkat çekicidir. Big Mama şarkılarının yanı sıra Gummy ve Seven gibi hit şarkılar yaparak hit şarkı yapımcısı olarak tanınan Lee Young-hyun’un halkın gönlünü bir kez daha kazanması bekleniyor.

Lee Young-hyun, “‘Come to me’ ile beş yılda bir geri dönüş yapıyorum ve hayranlara bekledikleri için minnettarım. Umarım bu şarkıya sahip herkes bugünün çaresizliğine kapılıp cesaretle çiçek açmaz. yarının heyecanı için “dedi. Bu albümden başlayarak Lee, eğlence endüstrisindeki kariyerine devam edecek.

Lee Young-hyun, sert bir diyet nedeniyle 33 kilo verdiği ortaya çıktıktan sonra kısa süre önce sıcak bir konu haline geldi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu