K-Magazin

McDonald’s Yeni “BTS Yemeği”ni Duyurdu

Kimsenin geldiğini görmediği ortak çalışma.

BTS ve McDonald’s’ı seviyorsanız, bu sürpriz işbirliği tam size göre!

Bugün, McDonald’s önümüzdeki aydan itibaren satışa sunulacak yeni bir “BTS yemeği” ni duyurdu. Resmi McDonald’s Twitter hesabı bunu kutlamak için BTS’in kalkan logosu şeklinde patates kızartmasının teaser görüntüsünü yayınladı. Hesabın profiline bir BTS “7” ve bir mor kalp emojisi de ekledi.

McDonald’s’ın “eşsiz bir menü turu” olarak tanımladığı yemek, McDonald’s’ın 2020’de başlayan ünlü “imza siparişleri” programının bir parçası. Programa katılan ilk ünlü BTS olmasa da, siparişlerini dünya çapında ilk kullanıma açan onlar.

Menüde ne var? BTS Yemeği, 10 parçalık Chicken McNuggets, orta boy World Famous Fries ve orta kola içerecek. Güney Kore’deki McDonald’s tariflerinden esinlenilen tatlı Chili ve Cajun daldırma sosları da dahil edilecek.

BTS’nin ajansı Big Hit Music yaptığı açıklamada, “Grubun McDonald’s ile harika anıları var. Bu işbirliğinden heyecan duyuyoruz ve BTS Yemeği’ni dünyayla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.” şeklinde açıklama yaptı.

BTS Yemeği, 26 Mayıs’tan itibaren ABD’de sunulacak. McDonald’s, hayranlarına Twitter’daki (@mcdonalds) işbirliği hakkında düzenli güncellemeler ve gelecek daha fazla sürpriz sözü verdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu