K-Magazin

Oyuncu Jeon Hyo-sung Yeni Bir Ajans Buldu

Oyuncu Jeon Hyo-sung yeni bir ajans buldu. IOK Şirketi ile özel bir sözleşme imzaladım.

IOK Company 13’ünde, “Pek çok yönden olağanüstü yeteneklere sahip çok yönlü bir şovmen olan Jeon Hyo-sung ile özel bir sözleşme imzaladık. Gelecekte aktif faaliyetler yürütmek için destek sağlayacağız.”

Ajansa ait çeşitli sanatçılar var. Jeon Hyo-sung, Ko Hyun-jung, Jo In-sung, Kim Ha-neul, Lee Young-ja, Kim Sook, Jang Yoon-jung, Moon Hee-jun, Kim So-young, Oh Sang ile yemek yiyecek. jin ve Jung Joo-ri.

Jeon Hyo-sung, 2009 yılında ‘Secret’ adlı kız grubu ile çıkış yaptı. 2013 yılında ‘Cheoyong’ dizisinde bir liseli kızın hayaleti olan Han Na-young’u canlandırarak oyuncu olarak başarılı bir ilk adımı attı.

O zamandan beri “There is a Cat”, “Chaeyong 2”, “Wanted” ve “Resistant Boss” gibi çeşitli dramalarda çok çeşitli karakter becerileri sergiledi. Çeşitli eserlerle olağanüstü oyunculuk becerileri ile tanındı.

Bu arada Jeon Hyo-sung, 12’sinde “Hanbok Aşk Takdir Töreni” nde bir teşekkür mektubu aldı. Hanbok’u günlük hayat haline getirmek için çok çalışan ve Hanbok’u dünyaya tanıtmada başı çekenlere şükranlarını ifade etmek için bir ödül.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu