K-Magazin

İki Yapımcı, Kursiyerlerin Büyümesinden Gurur Duydu

Bir önceki günün 28’inde yayınlanan SBS’nin “LOUD”u, JYP ve P NATION’ın ikinci canlı hayatta kalmasını tasvir etti.

Lee Kye-hoon, JYP’nin bir temsilcisi olarak, JYP ekibinin bir üyesini daha korumak için her şeyi sahneye dökeceği konusundaki kararlılığını dile getirdi. “P NATION” Chun Joon-hyuk bağırdı, “P NATION için hazır mısınız?” ve takımın moralini yükseltmek için üyelerle birlikte “Hadi sahneyi yırtalım.” diye bağırdı.

Yedinci turun ilk maçı Billboard Mission’dı. Billboard listelerinde en üst sıralarda yer alan bir şaheseri gerçekleştirmek bir görevdi. Park Jin-young, “Yedinci turdan itibaren, kursiyerlerin iki kopya halinde görünmesi mümkündür.” diyerek çok sayıda şans olduğunu işaret etti. İlk turda herkes Billie Eilish’in “Bad Guy” şarkısını seslendirdi.

Şarkı seçimini gören Park Jin-young, “Tamamen beklenmedik bir durum.” dedi. “Bitirmeye gelince, bu enerji, enerji, enerjidir.” Finition, Camilla Cabello’nun “Havana”sını seçti. Psy, Finition’ın benzersiz özelliklerinden bahsederek “Eun-hwi ve Daniel Zhugel ayarladı.” diyerek beklentileri artırdı.

Eun-hwi, “Harika bir şarkı ama çok renkli. Nasıl ayarlayabilirim?” dedi. Sonuçları doğrulayan Psy, “Sanırım Daniel ile zihinsel bir çöküntü içinde konuştum.” dedi, “Çocukların yaptığı gösteriyi duyar duymaz, ‘Şirketimizin geleceği bu mu?’ diye düşündüm.” dedi.

Yarışma “Okul Hayatı” temasıyla gerçekleştirildi, JYP kursiyerleri ise son sınıf Stray Kids’in “Okul Hayatı” ile kendi okul hayatlarını ifade ettiler.

Park Jin-young, “Lee Kye-hoon bugün üç etapta da yarışacağını söyledi ama JYP’yi kazanacağını söyleyen bir kişi daha var.” dedi. “Kei-joo’nun üç etapta da çıkmaya istekli olmasına sevindim. Çok fazla pratik yapmasına rağmen böyle parlak bir yüzle çıktığı için memnunum. Bugün, beş kişi ‘JYP’de performans boşluğu yok’ göstermiş gibi görünüyor” dedi.

Psy ayrıca, aşağıdaki P Nation kursiyerlerinin BTS “No More Dream” sahnesinde, “Takımın bugün hiçbir eksiği yoktu.” dedi ve ekledi “Zaten tüm eksikliklerini biliyorum ve özgüvenini unutacağımı sanmıyorum. bugün gösterdiler.” dedi.

Psy, Girls’ Generation’ın “Run Devil Run” şarkısını bir kız grubu görevi olarak seslendiren kursiyerlere gülümseyerek, “Popüler bir şarkı izlemek gibiydi.” dedi. Park Jin-young ayrıca, “Kursiyerlerin şu anda istediğim şarkı söyleme ve dans etme becerilerine sahip olduğunu düşünüyorum.” dedi.

JYP ve P NATION’ın dünya çapındaki erkek grubu projesini anlatan “LOUD” Cumartesi gecesi saat 20:55’te SBS’de yayınlanacak.

Kaynak
Herald Pop

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu