K-Pop

Davichi Bugün ‘Just Hug Me’ Şarkısını Bugün Yayınlıyor

Davichi (Kang Min-gyeong, Hae-ri Lee) olgun bir duyarlılıkla geri döner.

Davichi, 12’sinde saat 18: 00’den önce bir çevrimiçi müzik sitesi aracılığıyla yeni bir dijital single ‘Just Hug Me’ yayınlıyor.

Davichi’nin yeni single’ı ‘Just Hug Me’, bir ayrılıktan sonra tekrar karşılaştığımız anda hiçbir mazeret ve söz olmadan size sevgi dolu bir kalple sıcak bir şekilde sarılmanızı umduğu sözlerin yer aldığı bir şarkı. Aşklar, genel olarak insan ilişkilerinde yaşanan bir kesintiden sonra hissedilen pişmanlık, samimiyet ve fikir değişikliği pek çok kişiyle empati kurmak için dürüstçe ifade edilebilir. Kang Min-kyung ve Lee Hae-ri doğrudan şarkı sözlerine katıldı.

Özellikle, Davichi’nin tescilli medyum baladının benzersiz hafifliği, lirik melodisi, müzik enstrümanı melodisi ve Davichi’nin derin ve ferahlatıcı vokallerinin tümü şarkıda yer alıyor.

“ Sadece sarıl bana ”, Davichi’nin 1 yıl 4 ay sonra “ To My Old Lover ” dan sonra yayınladığı ilk sahne şarkısı olacak. Aradan geçen süre boyunca Davichi, “ Crash Landing on Love ”, “ The King: Eternal Lord ” “ Startup ” ve merhum Kim Hyun-sik 30th gibi popüler drama OST’larına katılarak müzikal adımlar atmaya devam etti. yıldönümü albümü “Anılarınızı Yapın ”.

İlk çıkışından sonra, sürekli olarak bir dizi hit şarkı yayınlayan ve ‘ses kaynağında en güçlü oyuncu’ ve ‘en güçlü kadın ikili’ konumunu sağlam bir şekilde sürdüren Davichi, bu yeni sürümde halka daha sıcak ve olgun bir duyarlılık kazandırmayı planlıyor.

다비치 (DAVICHI)nin ‘그냥 안아달란 말야 (Just hug me)’ Şarkısını tanıtım videosunu izleyin;

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu