K-Magazin

Kang Daniel’den Konnect Entertainment, İlk Tek Sanatçı K-Pop Fandom Platformu Uygulamasını Başlattı

Kang Daniel’in ajansı Konnect Entertainment, resmi hayran kulübü Danity için benzersiz bir fandom uygulaması yarattı.

KANGDANIEL‘ uygulaması, hem Kang Daniel hem de hayranlarının birbirleriyle iletişim kurabileceği ücretsiz bir mobil platformdur. Uygulamada idol ve hayranları günlük paylaşımlarla birbirleriyle konuşabiliyor. Hayranlar ayrıca diğer hayranlarla iletişim kurabilir, fotoğraf ve video gibi yeni resmi içeriklere göz atabilir ve resmi programını takip edebilir. Uygulama şu anda Korece ve İngilizce olarak mevcuttur, ancak Çince ve Japonca’yı da kapsayacak şekilde genişletilecektir.

Bir dizi sanatçıya veya içeriğe ücretli erişime sahip premium mobil uygulamalar mevcut olsa da, uygulama, Koreli sanatçılar arasında türünün ilk örneği olan tek sanatçı odaklı olarak öne çıkıyor.

Konnect Entertainment’ın bir temsilcisi, “Uygulama, portal sitelerinde veya çeşitli çevrimiçi topluluklarda yaygın olarak görülen iletişim kanallarını daha fan dostu hale getirmek için tasarlandı,” diye açıkladı.

30 Mart’ta lanse edilen uygulama, uygulamayı tek seferde kullanan üye sayısı kullanıcı tabanının% 70’ine ulaştı, popüler oyun uygulamaları ve sosyal platformlar genellikle% 10 – 20 gördüğü için etkileyici bir oran.

Kang Daniel aynı zamanda NCSOFT‘un UNIVERSE uygulamasında öne çıkan bir sanatçıdır. Hayranlar ayrıca, ay sonunda piyasaya sürülmesi planlanan yaklaşan mobil oyunu SuperStar KANGDANIEL için ön kayıt yaptırabilirler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu